BGONAIR Live

Мицкоски: Всички с български паспорти в РСМ ще ги скъсат, щом станем част от ЕС


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

239
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 23 Не харесвам 1
"Български паспорти имали и македонци, и албанци, и турци, и сърби, и власи, и бошняци" -- защото знаят, че македонската нация е измислена, както и югославската.
отговор Сигнализирай
238
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 1
Те ще ги скъсат, но архивите тук не могат да скъсат. и те го знаят. този е толкова елементарен. вчера каза че били няколкостотин. а днес ми отговаря специално за паспортите. чете ми коментарите. и знаем че са десетки хиляди.
отговор Сигнализирай
237
Сата НАТО
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 15
Мицковски не е виновен. Виновен е Радев, защото се опита да разиграва руските просташки прийоми. Не трябваше да им дават паспорти, нито на тях, нито на бесарабските българи. Който не живее в държавата, не му трябва паспорт. Аман вече от тая източнорумелийска простотия. Тая работа с Македония не е за всеки да ръчка. Хасковски *** не може да разбере македонците, иска се малко цивилизованост.
отговор Сигнализирай
236
Boromir
преди 1 година
Харесвам 18 Не харесвам 1
Тая риторика върви само пред Вучич. *** да му се помолиш и може и да ви вземат обратно в Югославия,че сега сърбите си нямат шутове за подигравки. Тежко комплексиран ***,който е известен заради България .
отговор Сигнализирай
235
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 0
Некой ке къса некой но ке видим кой.
отговор Сигнализирай
234
sd
преди 1 година
Харесвам 15 Не харесвам 1
Веднага закон за поругаването на български паспорт - дълги години затвор. За всички които го скъсат ще има червена бюлетина, арест и затвор.
отговор Сигнализирай
233
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 1
Според Мицко тогава ше скъсат и др. паспорти и белгийски и немски и американски, а не само бг паспорти, че нема да им требват. Точно затова не трябваше да ги пускат ГЕРБ и ВМРО и ПП защото са злоба към бг.
отговор Сигнализирай
232
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 18 Не харесвам 1
Мицоски, кога е датата дето късате паспортите?!
отговор Сигнализирай
231
Tенгри кан
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 3
Македония и Сърбия в ЕС - никога! За да станат сърбите и македонците българи;))) поне по паспорт;)))
отговор Сигнализирай
230
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 2
Това е вярно, но има и хора, които са го направили защото са се самоопределят като българи. И искат да имат права, като българи в тоталитарна Северна Македония. Но както виждаме , Северна Македония с Мицковски , е тръгнала към Китай. И не виждам желание от тяхна страна за присъединяване към ЕУ. Този половин милиард евра, заем от Унгария, всички знаен, че това са Китайски пари.Дали ще им излезе солен този заем..само времето ще покаже. Да им честито!
отговор Сигнализирай
Новини