IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Достижение на руските гении. Робот се оказа... мъж в костюм!?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

169
Жоро
преди 6 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
До Баси 181 Пак ли се шегувате след като ви разкрият?Жалки сте.
отговор Сигнализирай
168
Баси
преди 6 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
Подобно на случая с робота сега медиите представиха ученическата разработка в, която Москвича бе превърнат в електромобил, като разработка на консорциума Калашников. Да наистина и центъра за промишлена електроника в Ижевск носи името на Калашников, също като завода.
отговор Сигнализирай
167
Баси
преди 6 години
Харесвам 6 Не харесвам 8
Наистина ли има толкова много олиг*френи дето се връзват на шегата с робота? Този костюм се продава от доста време по магазините и в случая е част от шоу-програма. Нещо подобно се случи на военното изложение. Там редом до експонатите на консорциума "Калашников" бе представен и ученическата "разработка" на електромобил. Там деца от центъра за промишлена електроника в Ижевск (нещо като нашето ТНТМ от миналото ) показаха превърнатия в електромобил, стар Москвич.
отговор Сигнализирай
166
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 21 Не харесвам 3
Е да ама в Америка бият ***!
отговор Сигнализирай
165
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 23 Не харесвам 11
Такива са всички съветски изобретения и доста от руските- според техните "учени" бомбите, които хвърляли срещу България в 1915 г. били кюфтета облицовани с ламарина а танковете, с които газили земите ни до 1947 г. ги карали маймунки от стажантския състав на увеселителните паркове.
отговор Сигнализирай
164
За 175
преди 6 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
В лагерите за военопленници са били...военопленници Ха познай кой е бил в Гулаг....жокер пак военопленници Бягай да четеш от коя националност обаче щото си безобразно ***!
отговор Сигнализирай
163
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 6 Не харесвам 14
Само интересното е ,че първи тази новина че това е робот я лансираха медиите на Ходорковски , а не държавните медии. Така че няма никаква държавна телевизия ,а частна.
отговор Сигнализирай
162
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 16 Не харесвам 3
До БобиБоби бягай играй фифа моето момче :)
отговор Сигнализирай
161
Боби
преди 6 години
Харесвам 11 Не харесвам 11
До Анонимен 180"Кой каза, че руският Гулаг не е "велик"...просто, кат него втори няма"Ехх ИСТОРИКО я се поинтересувай за Японските трудови лагери в азиатските джунгли от 1930 до 1945 година включително такива за военнопленници включително и за американски военопленници.
отговор Сигнализирай
160
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 13 Не харесвам 3
Кой каза, че руският Гулаг не е "велик"...просто, кат него втори няма !?
отговор Сигнализирай
Новини