IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Взехме точката от Дания


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

193
black sea
преди 12 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
До Анонимен 257Ами Боби не е спал и който можеше да пази го разкара за да разчисти за синчето. Айде като си толкова отворен кажи колко изиграни минути има мамин Ники за Ливърпул и тогава пискай. То и нападатели нямахме ама Любо си намери, нали. Падне ли перуката от власт заминава и мамин Ники ( барабар с Николетка ). Апропо: ако не помниш Мъри го изкара на полувремето на мача Левски-Вердер и то от стадиона, за да го спаси от "любовта" на публиката. Защото тя не е сляпа.
отговор Сигнализирай
192
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Много ми се иска да похваля най-после националите ни, но за сега ще се въздържа, но ако бият, или направят х с Чехия ще ги издигна до небесата
отговор Сигнализирай
191
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
До black seaАми преди да плюеш по "малката перука" предложи някой по-добър за негов заместник, чуденето си е лично твой проблем и не виждам защо трябва да занимаваш форума с него, освен това коментатора на БНТ е всеизведтен с пристрастията си към ЦСКА
отговор Сигнализирай
190
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
До ***, работещ на Уолстрийт, и до колегата му, живеещ на шанз елизе, жалки сте, нещастници такива...Браво на момчетата. Иван Иванов- вън от националния!
отговор Сигнализирай
189
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
Стига с тая политика! Има си статии за нея. Сега остава някой да напише, че отбора играе добре, откакто Станишев беше избран за шеф на ПЕС!
отговор Сигнализирай
188
varg
преди 12 години
Харесвам 6 Не харесвам 9
Все още еуфорията от мача е завладяла нашите дърца и души.Представям си какво огромно значение има класирането за световното.Ако така сте единнни както на стадиона и най-после изметем Герб от властта България я чакат прекрасни дни.
отговор Сигнализирай
187
И аз
преди 12 години
Харесвам 18 Не харесвам 2
Не сам се вълнувал така не помня от кога.Радвам се на отбора,предстои още много работа.Глупавата постъпка на Бандаловски го показа.Сега е наред Чехия,успех момчета.Аз съм с вас.
отговор Сигнализирай
186
Фен Голем
преди 12 години
Харесвам 27 Не харесвам 2
Браво Любо, само така с тез чалгаджий. Мачкай ги за да работят и резултатите се виждат. Браво!
отговор Сигнализирай
185
Левскар
преди 12 години
Харесвам 18 Не харесвам 2
Любо малко говори, но работи пича. Евала, сигурен съм че ще се справи много добре ! Успех !
отговор Сигнализирай
184
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
То се знае кой му пречи на куция да стане бегач.
отговор Сигнализирай
Новини