IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Атлетико потроши автобуса на Моуриньо


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

19
Оракул
преди 11 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Спонсор на Атлети дос Мадрид е Азербайджан- ленд ъф файр!!! Леле кво ги чака септември месец БГ юнаците в Баку!!! Ще си тръгнат за летището след мача с автобус 3 а може и четворката да ги закара!!!
отговор Сигнализирай
18
До lewskar
преди 11 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Хайде да не сравняваме Моуриньо с Кройф, че нито като философия го докарва, нито като поведение присъщо на треньор на голям клуб.
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
Аз си помислих, че с бухалки са го трошили, иначе не кликам футболни новини.
отговор Сигнализирай
16
lewskar
преди 11 години
Харесвам 7 Не харесвам 5
До АТАКИСТЛичи си че си АТАКИСТ , *** си и такъв ще си останеш.Май само ти не разбра , че Моу не е просто добър а може би най -добрият в момента в света Такъв поглед във Футбола имаше само Кройф , ама ти сигурно си бил освободен по физкултара и много много не са ти ясни нещата , на мама детенце то неможе да си играе с другите , трябва да си хапне закуската. Я ходи на ДЕБЕЛАРИУМ и след това ела малко дате научим на ФУТБОЛ за да спреш глупости да пишеш
отговор Сигнализирай
15
КиБик
преди 11 години
Харесвам 11 Не харесвам 6
Само уточнявам, не съм привърженик на нито един от четирите полуфиналисти, но за финала казвам Вамос Атлетико! :)
отговор Сигнализирай
14
КиБик
преди 11 години
Харесвам 6 Не харесвам 7
Много шум се вдига около треньорите, Моу загубил, Пеп загубил, глупости. Те изработват тактиката, на терена са футболистите. Пената беше ли номер 4 в света? Ха-ха-ха, със Стоичков, Балъков, Лечков и пр., и аз да съм треньор, и аз ще съм велик, оставям ги да си играят играта и гледам умно от тъча. Или с Меси-Иниеста-Чави. Какво е виновен Моу че трима защитници не могат да изчистят топката, или че Ето'о направи тая *** дузпа, или Пеп че Манджукич си изпуска човека и въобще гледа мача отблизо?
отговор Сигнализирай
13
shampi
преди 11 години
Харесвам 8 Не харесвам 5
Браво на Атлетико много добър мач направиха! И финансово спечелих от този мач, защото се доверих на прогнозите на този сайт:wincity.hit.bg
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 15 Не харесвам 8
Атлетико потроши хАвтобуса на хМоу!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
11
men
преди 11 години
Харесвам 15 Не харесвам 10
а на рамос и пепе им пожелавам ракиши от диего коща, защото животното е способен на това.
отговор Сигнализирай
10
men
преди 11 години
Харесвам 26 Не харесвам 14
диваци, маниаци, хуалигани, как *** трошите буса на моу ве ей, вандалерос. :-) цяла европа е с вас, смачкайте реал фалит и руналдинха.
отговор Сигнализирай
Новини