Левски прекрати днес по взаимно съгласие трудовоправните си взаимоотношения с халфа Кевин Бру.
Както е известно, Бру така и не успя да се наложи в основния състав на "сините" и тотално разочарова на "Герена".
Кевин е поредният чужденец, който си събира багажа от Левски след идването на власт на Георги Иванов. Гонзо вече се раздели с Рафаел Бастос, Ларсен Туре и Кристовао Рамос.
В същото време юношата Владислав Мисяк подписа първи професионален договор с клуба. Контрактът е за три години.
Мисяк бе наложен в състава на Левски от Елин Топузаков, който ще стане помощник-треньор на "сините" през новия сезон.
18-годишният нападател направи официален дебют за Левски на 22 март при победата над Ботев Пловдив с 2:0 на "Герена" за първенство.
Мисяк записа общо девет мача през пролетта, като на 12 април отбеляза и първия си гол за отбора при домакинското поражение с 1:2 от Литекс в "А" група.
Пред договор със "сините" пък е Еденилсон Бергонси от Черно море. Договорът на Бергонси с варненци изтича в края на този месец и той ще стане свободен агент.
Така Тодор Батков няма да извади и един лев за правата на Еденилсон, ако той се съгласи да акостира на "Герена". Мераци към Бергонси имат и отбори от Мейджър Сокър Лийг, които му предлагат 15 000 долара.
Още футболни новини четете в Gol.bg
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.