BGONAIR Live

Христо Стоичков разочарован: Вие мач видяхте ли?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

16
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 0
Не ние пазарувахме в Кауфланд,лютеничка
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 1
E то ясно че като Ицата никой не може да играе, сигурно е разочарован от всеки мач, който гледа без неговото участие.
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 1 година
Харесвам 0 Не харесвам 0
ЦСКА са събрали много слаби футболисти за много пари. Че и абсолютно *** треньор. Отдавна налага тази т.ъпа игра отзад с пасове на тясно.
отговор Сигнализирай
13
Зозо
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 0
А оня тиган Ето О изобщо не беше на терена. Той толкова хора на едно място не беше виждал завалията :))))))))))))))))))) Направи се на контузен да го сменят :))))))))))))))))
отговор Сигнализирай
12
Винету
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 1
Ритам мач и ям филия свинска мас :)))
отговор Сигнализирай
11
Фен до гроб.
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 0
Стоичков да си гледа магазина.И той е от виновниците за състоянието на ЦСКА в последните 15 години.Основната причина е промените в клуба и всякакви ръководители и собственици.Старата поговорка ,Рибата мирише от главата' е най вярна.Това което е ЦСКА в момента е наследството на Ганчев.Колкото до Томаш винаги съм знаел,че дърдорковците са слаби специалисти.На приказки големи но на дела нула.Собственика на клуба да прецени ,защото той поръчва музиката...
отговор Сигнализирай
10
Хензел
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 0
Колко свърши мача?
отговор Сигнализирай
9
До кога?
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 2
Стоичка голям футболист си! Обаче напоследък с тези евтини реклами за
отговор Сигнализирай
8
Ицето набора
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 1
Става само за KAUFLAND.... мммннооогггоооооо *** Е ТОЙ...
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 0
40000 гледат капките 40000гледат мач Абе тия хора работа нямат ли
отговор Сигнализирай
Новини