Попето титуляр при равенство срещу Краснодар

Благо Георгиев титуляр при загубата на Рубин Казан
Обновена: 4 дек 2014 13:14 | 4 дек 2014 08:38,
0

Капитанът на футболните ни национали игра цял мач за Кубан при равенството 1:1 с Краснодар в среща от 16-ия кръг на руското първенство.

В 21-ата минута на срещата Перейра се разписа за Краснодар с удар от вратарското поле. Символичните домакини стигнаха до равенството в 58-ата минута, когато Букур вкара за 1:1.

Благой Георгиев беше титуляр и игра 90 минути при загубата на Рубин Казан с 0:1 у дома Зенит Санкт Петербург.
Българският полузащитник получи жълт картон в 48-ата минута на двубоя, но беше един от най-активните на терена за домакините.

В 67-ата минута Аксел Вицел донесе успеха в полза на вицешампиона на Русия за 2014 година.

Рубин заема деветото място в класирането с актив от 24 точки, докато Попето и Кубан са шести с 26 точки.