ТВ програма

Актуално към 03:43 ч.

05:30
"Лице в лице" /п./ - публицистично предаване
06:00
"Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец" - анимация
06:30
"Тази сутрин" - информационно предаване
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев


05:20
"Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
06:20
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
11:30
"Бон Апети" - предаване


05:25
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
09:30
Великите - филм
10:30
околоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова


07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова
09:00
Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п....
09:30
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
10:00
Водещите новини


07:00
Временно не се излъчва по решение на СЕМ
12:00
Временно не се излъчва по решение на СЕМ


06:00
"Мъже на работa" - сериал, сезон 1, /п/
06:30
"Ларго Уинч" - сериал, сезон 1
07:30
"Военни престъпления" - сериал, сезон 9, /п/
08:45
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 11, /п/


06:00
"Моята карма"- сериен филм
07:00
"Капризи на съдбата" - теленовела
08:00
"Остани с мен" - сериен филм, /п/
09:30
"Танцът на Марта" - романтичен филм с уч. на Сузана Симон, Харалд Шрот, Кристиан...


05:05
Здравето отблизо /п/
05:45
Малки истории /п/
06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас


06:00
"Как преобразих дома ти" - риалити, сезон 2
06:30
"Непорочната Джейн" - сериал, сезон 1
07:30
"София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
08:30
"Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 15


07:00
Само хитове
08:00
Да създадеш
09:00
Бременна на 16 - реалити шоу
10:00
Срещи катастрофи


05:00
"Златни хитове" - най-доброто
06:00
"Картини от България" - музикална импресия
06:05
"Планета Фолк" - българска народна музика
06:30
"Планета Хит" - нон-стоп хитове


05:30
"Час по България" - с водещ Пламен Павлов / повторение /
06:30
"Всички на мегдана" поздравителен концерт/ повторение/
07:00
" Живата вода" - док.филм
07:30
Китка народна музика


05:10
УЕФА Шампионска лига - обзори
06:00
УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
07:00
УЕФА Шампионска лига: ЦСКА Москва - Бенфика
09:00
УЕФА Шампионска лига:  Атлетико М - Рома


05:00
"Майк и Моли" /п/- сериал
06:00
"Предградие" - сериал, с.2
07:00
"Майк и Моли" - сериал
08:00
"Клуб "Веселие" - сериал, с.6


05:10
"Шоуто на д-р Оз" - токшоу
06:00
"Тайните на времето" - сериал
08:00
"Страсти в Тоскана" - сериал
09:00
"Лекар в планината" - сериал


06:00
"Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.5, еп.2
07:00
"Никита: Отмъщението" - сериал, с.4, еп.2
08:00
"Незабравимо" - сериал, с.4, еп.5
09:15
"Идеалният шеф" - драма, мистерия, трилър (Канада, 2013), режисьор - Къртис Кроу...


05:00
"Готъм" - сериал, еп. 9
06:00
"Аватар: Легенда за Анк" - анимация
08:00
"Емпайър Стейт" - драма (САЩ, 2013), режисьор - Дито Монтиел, актьори - Лиъм Хем...
10:00
"Готъм" - сериал, еп. 9


00:00
ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон, 47 еп.
01:00
Моето хоби: Моделите
02:00
АКТУАЛНО – тв поредица, пети сезон, 55 еп.
сега:
ХОБИ НОВИНИ


05:30
"Лице в лице" /п./ - публицистично предаване
06:00
"Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец" - анимация
06:30
"Тази сутрин" - информационно предаване
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев


05:00
Телешоп
07:00
Телешоп
12:00
Отмъщението; сезон 1, епизод 37, драма, мистерия, 2013
13:10
Телешоп


05:00
Телешоп
07:00
Телешоп
10:05
Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 10, криминален, САЩ, 2015
10:15
Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 11, криминален, САЩ, 2015


05:02
Опасната бахамска синева: Епизод 1
05:49
Диви и истински: Спасяването на бременната тигрица
06:36
Бягство в "Рая на шимпанзетата": Седем бебета за новото семейство (Част 2)
07:00
Бягство в "Рая на шимпанзетата": Живот под карантина


07:00
Временно не се излъчва по решение на СЕМ
12:00
Временно не се излъчва по решение на СЕМ


05:25
България днес информационен блок /п/
06:55
Потребителската кошница /п/
07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Пловдив/


06:15
"Горещи теми" - булеварден журнал
06:30
Сутрешен информационно-забавен журнал
10:00
Новини
10:05
"Червени рози" - сериал


07:00
"Добро утро, българи" - сутрешен блок
09:00
Новини
09:10
Народна музика
09:40
Интервютата на Алфа Тв


06:00
Tick-Tack
10:00
Hit Mix
14:00
Standard MK
14:30
Music Arena


05:10
The Garfield Show
05:21
The Garfield Show
05:35
The Owl & Co
05:41
The Owl & Co


05:25
4исла; сезон 6, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2009
06:05
4исла; сезон 6, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2009
07:00
Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 12, спорт, риалити, Финландия, 2013
07:30
4исла; сезон 6, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2009


05:10
Как се прави...: Чук/ Швейцарско сирене/ Ролери
05:35
Как се прави...: Клечки за зъби/ Акрилна вана/ Хеликоптери/ Бира
06:00
Да продадеш колата си: Шевролет Корвет от 1968
06:50
Бързи и шумни: Лошият Бронко - първа част


05:08
Extreme Cheapskates: Roy & Ben
05:30
How the Universe Works: Journey from the Centre of the Sun
06:15
Kitchen Boss: Brunch Bonanza
06:37
Kitchen Boss: Meaty Italian


05:20
I Almost Got Away With It: Got that Tough Girl Look
06:10
Swamp Murders: While She Lay Sleeping
07:00
Momsters: When Moms Go Bad: Anger in the Outfield
07:25
Disappeared: Gone on the 4th of July


05:00
Анджело е върхът
05:10
Анджело е върхът
05:25
Анджело е върхът
05:35
Анджело е върхът


05:00
Фабрика за храна: САЩ: Ядката на смисъла
05:24
Американски титани: Хърст срещу Пулицър
06:12
Гръм и трясък: Огнеупорна къща
07:00
Как са го направили?: Салата/Въже/Инсулин


05:00
"Свързани"
05:45
"Футурис"
06:00
"Търсачи на вкаменелости"
06:30
"Търсачи на вкаменелости"


05:05
Стридок
05:25
Псевдокотка
05:45
Псевдокотка
06:00
Псевдокотка


06:00
Ски-северни дисциплини, Световно първенство: Обзор
07:00
Ски-алпийски дисциплини, Световно първенство: Обзор
08:00
Снукър: "Северна Ирландия оупън"
09:30
Автомобилизъм: "WTCC магазин"


05:05
"Семейство Савидж", комедийна драма, САЩ, 2007; реж. Тамара Дженкинс, с Лора Лин...
07:00
"Дамата, която живее в своя ван", биографична комедия, Великобритания, 2015; реж...
08:45
"Филми и звезди ІХ, 46 еп.", документален, Холандия, 2017, [12+]
09:10
"Доктор Стрейндж", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Скот Дериксън, с Бенедикт...


05:10
Кулинарното бягство на Джейми - кулинарно предаване, еп. 6
06:00
Кухнята на Джейми - Австралия - кулинарно предаване, еп. 1
06:50
Мики - първи сезон, еп. 7
07:15
Мики - първи сезон, еп. 8


05:00
Режи!
06:00
Надпревара в супермаркета
07:00
Босата контеса
07:25
Босата контеса


05:00
Особени жилища
06:00
Ловци на къщи
06:30
Ловци на къщи
07:00
Ловци на къщи


05:05
"Семейство Савидж", комедийна драма, САЩ, 2007; реж. Тамара Дженкинс, с Лора Лин...
07:00
"Дамата, която живее в своя ван", биографична комедия, Великобритания, 2015; реж...
08:45
"Филми и звезди ІХ, 46 еп.", документален, Холандия, 2017, [12+]
09:10
"Доктор Стрейндж", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Скот Дериксън, с Бенедикт...


05:10
Слийпи Холоу - първи сезон, еп. 9
06:00
Хавай 5-0 - трети сезон, еп. 2
06:45
Хавай 5-0 - трети сезон, еп. 3
07:35
Психаротерапия - трети сезон, еп. 17


05:15
Военни престъпления - пети сезон, еп. 3
06:00
Полицаите от Чикаго, еп. 2
06:50
Глейдс - първи сезон, еп. 2
07:45
Лас Вегас - втори сезон, еп. 24


05:00
DESSOUS
05:30
DESSOUS
05:55
F-PARTIES
06:00
BIKINI


05:00
Багрите на България /фолклорна и народна музика/
07:00
Утрото /сутрешен музикален блок/
10:00
Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
10:15
Утрото /сутрешен музикален блок/


09:00
Дартс: "Голям шлем" 2017, девети ден, втора сесия, повторение
12:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
12:05
Баскетбол: Барселона - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение
14:00
Футбол: Бордо - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Нови...


05:00
Уличен Гений, еп. 8
05:20
Пробив в системата, еп. 2
05:40
Жив или Мъртъв, еп. 3
06:05
Да оцелееш в Аляска, еп. 1


05:26
Майка крокодил
06:13
Животинско спешно отделение: Макс Вълшебникът
07:00
Човек срещу природа: Невероятни отровни змии
07:24
Човек срещу природа: Убит от койоти


05:15
Мигове от катастрофата, еп. 31
05:35
Вярно ли е?, еп. 23
06:00
Уличен Гений, еп. 8
06:20
Пробив в системата, еп. 2


07:00
Временно не се излъчва по решение на СЕМ
12:00
Временно не се излъчва по решение на СЕМ


07:00
Клуб Уинкс - анимационен сериал
07:45
Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
08:00
Кученце в джобче - анимационен сериал
08:30
Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал


06:00
Ски-северни дисциплини, Световно първенство: Обзор
07:00
Ски-алпийски дисциплини, Световно първенство: Обзор
08:00
Снукър: "Северна Ирландия оупън"
09:30
Автомобилизъм: "WTCC магазин"


05:00
Наследницата - 124 еп. - Сериал
06:00
Делници - с Николай Колев
10:00
Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
11:00
Агросектор


07:15
Спорт
07:22
Култура 1
07:41
Анализи
07:46
Преглед на програмата / Преглед на печата


05:00
WEATHER FORECAST
05:05
THIS DAY in history
05:15
GADGET-X
05:30
3WAYS2


05:30
Ски-скокове: "Камил Стох - Да поставиш основата"
06:00
Снукър: "Северна Ирландия оупън"
07:30
Автомобилизъм: "WTCC магазин"
08:00
Кърлинг, Европейско първенство (мъже): Норвегия - Швеция


05:30
Ски-скокове: "Камил Стох - Да поставиш основата"
06:00
Снукър: "Северна Ирландия оупън"
07:30
Автомобилизъм: "WTCC магазин"
08:00
Кърлинг, Европейско първенство (мъже): Норвегия - Швеция


05:00
Red Bull Global Rallycross Lites
05:25
Red Bull Global Rallycross Lites
05:55
Blood, Sweat & Gears
07:00
Red Bull Global Rallycross Lites


05:00
CNN Tonight with Don Lemon
06:00
Amanpour
06:30
Inside Africa
07:00
CNN Newsroom (with World Sport)


05:10
"Хотел Проблемски", комедийна драма, Белгия, 2015; реж. Маню Риш, с Тарек Халаби...
07:00
"Моят свекър, мърморкото", комедийна драма, Германия, 2015; реж. Свен Бозе, с Ми...
08:30
"Отклонение", късометражна драма, Румъния, 2014; реж. Адриан Ситару, с Адриан Ти...
08:50
"Пеле: Раждането на една легенда", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Джефри Зим...


05:10
"Ягодови дни", драма, Швеция, 2017; реж. Виктор Ериксон, с Нели Акселсон, Сташек...
07:00
"Под кожата (2015)", драма, Швейцария, 2015; реж. Клаудиа Лоренц, с Урзина Ларди...
08:35
"Аз и Камински", комедийна драма, Германия, 2015; реж. Волфганг Бекер, с Даниел ...
10:35
"Този вид любов", драма, Италия, 1972; реж. Алберто Бевилакуа, с Уго Тоняци, Жан...


05:00
"Томас и приятели"
05:30
"Строителят Боб"
05:50
"Пингу"
06:00
"Барни и приятели"


06:00
AM Rush
09:00
The 10 Biggest Tracks Right Now!
09:40
DJ Duel
11:00
Big Tunes!


05:15
Raye Live @ V Festival 2017
05:40
Clean Bandit Live @ V Festival...
06:00
Ed Sheeran: From The Beginning
07:00
Hot Right Now!


06:00
Wake Up With Hits!
09:00
Big Fat Hits
11:00
Nothing But Hits
13:00
MTV's Euro Top 10


05:05
"Жизнена сила" - фавнадниса / ужаси със Стив Рейлсбек, Франк Финли, Матилда Мей.
07:00
"Групата" - драма с Кандис Берген, Елизабет Хартман, Шърли Найт, Джесика Уолтър.
09:30
"Надпреварата за "Янки Зефир" - драма с Кен Уол, Лесли Ан Уорън, Джордж Пепард и...
11:20
"И в радост, и в мъка" - комедия / драма с Бо Бриджис, Стоккард Ченинг.


05:15
VIRGIN AUSTRALIA SUPERCARS CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
06:55
STOP AND GO
07:10
AUTO MUNDIAL
07:35
THE INSIDE LINE


06:00
AM Mayhem
09:00
Biggest! Hottest! Loudest!
11:00
Super Massive Rock Stars!
13:00
The 10 Biggest Tracks Right Now!


17:30
Клиплиния
18:30
Драконова топка Z (анимация)
19:00
Хартли (фейлетон)
20:00
Топкласация


05:30
"Малколм" - сериал
05:45
"Малколм" - сериал
06:10
"Как срещнах майка ви" - сериал
06:50
"Кое е това ново момиче" - комедиен сериал


06:30
"Кухнята на Звездев"/п/
07:00
"Всяка сутрин" - сутрешен блок
09:00
"Парламентът на живо"
11:45
Топ шоп


05:44
"В капана на подозренията" - доку-поредица
06:25
"Ексклузивно" - журнал за звездите
06:35
"Експлозивно" - журнал
07:00
"Добро утро, Германия" - сутрешен журнал


12:15
"Безсмертнова"
13:10
Игрален филм: "Здрав брак"
14:50
Концерт
17:00
Вести


05:00
Сериал: "Бандитският Петербург"
06:00
Особено мнение; Икономически новини
07:00
Анимация
08:00
Вечерни новини от Америка


05:45
"Патрулна обиколка" - репортаж
06:30
Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
11:00
"Клиниката на Зюдринг" - сериал
12:00
"В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица


05:00
Футбол
06:30
Футбол
08:00
Супер лига: обзор на годината
08:30
Приключенски спортове


06:55
Lenny der Laster
07:05
Leo Lausemaus
07:10
Leo Lausemaus
07:30
Bob der Baumeister


05:30
"Росна китка" - музика за настроение
06:30
"Картини от България" - музикална импресия
06:40
"Росна китка" - музика за настроение
07:30
"Златна колекция" - хитовете през годините


06:00
"Промо" - нови видеоклипове
06:05
"Планета Хит" - хитове без край
07:00
"Картини от България" - музикална импресия
07:05
"Show Time" - музикална програма


05:10
Пекарната на Рудолф - втори сезон, еп. 29
05:35
Пекарната на Рудолф - втори сезон, еп. 30
06:00
Пекарната на Рудолф - втори сезон, еп. 39
06:25
Менюто днес - четвърти сезон, еп. 33


05:12
Булки с извивки: Не съди книгата по корицата
05:36
Булки с извивки: Мама знае най-добре
06:00
Булките от Бевърли Хилс: Дана Хам
06:30
Булките от Бевърли Хилс: Лорейна Коруин


05:15
Голяма риба, САЩ, приключенски/драма/фентъзи, с Юън Макгрегър, 2003
07:20
Като на Коледа, Канада, комедия/романтичен, с Ан Хечи, Саманта Ферис, 2016
08:45
У дома за празниците (1995), САЩ, комедия/драма/романтичен, 1995
10:25
Почти идеално, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2000


06:30
Безценна перла - ТВ сериал - Бразилия - 109 епизод
07:30
Детски свят - Маша и мечока - анимация
08:00
Новини
08:15
Исторически календар


05:00
По следите старата българска къща, част 2
06:00
Пътуване с Туарегите, част 1
06:30
Светлин Стоев, художникът - войвода
07:00
Чепеларе - Смисълът на живота


06:00
Snooza
09:00
21:00 Zoom
09:02
Snooza
10:02
1 Artist 3 Hits


05:00
Странни храни: вкусни дестинации
05:30
Странни храни: вкусни дестинации
06:00
Загадки в музея
07:00
Търсене на дом по света


05:00
Странни храни: вкусни дестинации
05:30
Странни храни: вкусни дестинации
06:00
Загадки в музея
07:00
Търсене на дом по света


05:30
"Не е виновно кучето" - 3 еп., документален филм
06:30
"Свободна зона" - публицистично предаване (повторение)
07:30
Новини
08:00
Новини


05:05
Рыболов-эксперт
05:35
Норвежская рыбалка
06:05
Охота с луком
06:30
Трофеи


06:00
Новости
06:05
"Крилата на империята". Продължение
07:00
Телеканал "Добро утро"
10:00
Новини


05:00
Новини, спорт и времето
06:30
"Европа сутрин" - сутрешен блок
09:00
новини
09:15
Спорт


07:00
Стани и засияй с VH1
09:00
Хитовете не лъжат!
11:00
Познайте годината!
12:00
Тор 10 на VH1 от тази седмица


06:00
Неизживян живот - Драма, 2005, Режисьор: Ласе Халмстриом, В ролите: Джош Лукас, ...
08:00
Чудовището от Париж - Анимация, Приключенски, Комедия, 2011, Режисьор: Бибо Берж...
09:30
Клечко попада в приключение - Приключенски, Комедия, Семеен, 2010, Режисьор: Мар...
11:00
Като готвачите - Комедия, 2012, Режисьор: Даниел Коен, В ролите: Жан Рено, Рафае...


06:05
Каубои в студени води, сезон 2, еп. 4
07:15
Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 9
08:00
Треска за нефрит, сезон 3, еп. 5
08:20
Моят плаващ дом, сезон 1, еп. 4


06:10
"CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
06:55
"CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
07:50
"Джордан: Патоложка с профил" - криминален сериал
08:45
"Дай ме под съд" - доку-поредица


07:00
Wake Me Up Before You Go Go
09:00
Nothing But Classics
11:00
Guess The Year
12:00
We Are The 80s


05:00
Документален филм /п/
06:00
Eкология
06:30
Здравословен живот /п/
07:30
Пътешествия/п/


05:00
Патрулиращи кучета, сезон 7, еп. 7
05:25
Патрулиращи кучета, сезон 7, еп. 8
05:50
Животински лудории, сезон 1, еп. 11
06:20
Животински лудории, сезон 1, еп. 12


05:15
Забранена история, сезон 3, еп. 6
06:05
Жени воини, сезон 1, еп. 3
07:00
Машини за убиване, сезон 1, еп. 6
07:55
Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 5


05:10
"Съдия Джуди" - 205-206 еп.
06:00
"Спешни случаи" - 20 и 1 eп.
07:00
"Уличен патрул" - 9 еп.
07:50
"Кошмарни съседи" - 512 еп.


05:10
Тандърмен срещу Тандърмен
05:30
Като вещиците
05:50
Харви Клюн
06:00
Дора изследователката


05:05
Art Attack
05:30
HENRY HUGGLEMONSTER
05:45
HENRY HUGGLEMONSTER
06:00
Art Attack


05:45
Най-доброто от "На лов за автомобили": Уникални поръчки
06:10
Надпревара за находки: Най-добрите покупки на Бари: Партньори
07:00
НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Рене приема условията
07:25
Спецове в заложната къща: Рик е пред уволнение


05:10
Тандърмен срещу Тандърмен
05:30
Като вещиците
05:50
Харви Клюн
06:00
Дора изследователката


05:45
Най-доброто от "На лов за автомобили": Уникални поръчки
06:10
Надпревара за находки: Най-добрите покупки на Бари: Партньори
07:00
НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Рене приема условията
07:25
Спецове в заложната къща: Рик е пред уволнение


05:20
Field & Stream's The Gun Nuts
06:00
Adventure Guides - Fishing Edition
06:25
Adventure Guides - Fishing Edition
06:50
Adventure Guides - Fishing Edition


05:00
Top: Nuts and Doughnuts
05:30
Up Close With: Neymar
05:44
After Game: Rui Costa
06:00
The Truth About...: Biggest Losers


05:00
Lucky 7
05:30
Fresh morning :)
09:00
Lucky 7
09:30
Playlist


07:10
Кралят и Аз; Анимация, САЩ, 1999
09:00
Могъщият; Драматична комедия, САЩ, 1998
11:00
Островът на яретата; Семеен, САЩ, 2013
12:55
Мансардата; Комедия, САЩ, 2003


05:00
Призраци и знаменитости: Мери Лин Раджскъб, Денис Кристофър, Барбара Стийл, Гари...
06:00
Ловецът на убийци: Убийствата ме преследват
07:00
Разтърсващи престъпления: Убийствата в Мур
08:00
Какво е нужно за убийство: Мъжът с триона


05:00
Мультфильмы
06:30
Особое мнение
07:05
Новости RTVi
07:30
"Американский ликбез" Американская мечта


05:00
"Храмове на българската памет - Одрин" - документален филм
05:30
"Юртата на древните българи" - документален филм
06:00
"Скалите проговарят" - документален филм
06:30
"Витоша, моя любов" - документален филм


05:15
Moonbeam City
05:40
SpongeBob SquarePants
06:05
SpongeBob SquarePants
06:30
SpongeBob SquarePants


05:16
Deadly Rain: Part Four (18+)
05:40
Pussy Perpetrator (18+)
06:00
W-H-O-R-E (18+)
06:19
Fuck Me Or I'll Fire You (18+)


05:10
Golden Gate Quartet - Jazz a Vienne
06:45
InterMezzo
07:00
InterMezzo
09:30
Tugan Sokhiev and the Orchestre National du Capitole de Toulouse in Taiwan


06:00
"Съкровищата на Древен Рим: Разкош и перверзии" - 2 еп., документален филм
07:00
Футбол: Фламенго - Коринтианс (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
09:00
"Слънчеви бури: Заплахата за планетата Земя" - документален филм
10:00
Футбол: Севиля - Селта /Виго/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)


05:15
Футбол: Лудогорец - Спортинг /Брага/ - среща от турнира "Лига Европа"
07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
ТЕR Европейски рали-серии репортаж от "Рали дьо Вале"
08:00
Лига Европа магазинно предаване /5 епизод/


06:50
Невероятният Андре Комедия Франция 2000
08:15
Мама Гого Комедия Исландия, Великобритания, Норвегия, Германия, Швеция 2010
10:05
Бандата на Голямата стъпка Комедия САЩ 2006
11:55
Ръцете на Роксана Драма Франция 2012


05:30
Късна емисия новини - п.
05:55
ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
06:00
Новини
06:15
Прогноза за времето и агропрогноза


05:00
ORPHANS OF TIBET
06:00
MYSTERY OF ATLIT YAM
07:00
IN CONCERT - CORDES ORIENT
08:00
"OF ISLANDS AND MEN - SUMBA


05:05
Art of Fighting
05:50
Ultimate FightBox Armageddon
07:00
Ultimate First League
07:15
Ultimate Muay Thai


06:30
Фьоксия - малката вълшебница Семеен Холандия 2010
07:55
Том и Хък Криминален, Семеен Германия, Австрия 2012
09:30
Броукън Хил Драма, Семеен, Музикален САЩ, Австралия 2009
11:10
Крокодилите 2 Приключенски Германия 2010


05:00
The Adventures of Danny & The Dingo
05:30
The Adventures of Danny & The Dingo
06:00
The Adventures of Danny & The Dingo
06:30
Master Debaters with Jay Mohr


05:20
Почти ми се размина: С вид на силно момиче
06:10
Убийства в тресавището: Докато тя спеше
07:00
Чудовищни майки: Ярост
07:25
Изчезнали: Изчезнал на 4 юли


05:30
Загадки в музея (10)
06:15
Забранена история (4)
06:59
END
07:05
Зоопаркът - Дъблин (10)


05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра гюзелева...


05:00
Водопадите
05:30
Крайбрежният регион южно от река Яндзъ
06:00
Йордания, мистично кралство в пустинята
06:30
Светлин Стоев, художникът - войвода


08:00
Футбол: Славия - Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00
Футбол: Верея - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 20-и епизод, повтор...
13:00
Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2017-18), 16-и епизод, повтор...


06:00
...


08:00
Футбол: Кристъл Палас - Евертън, мач от английската Висша лига, повторение
10:00
Футбол: Манчестър Юнайтед - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, повт...
12:00
"Да скъсаш мрежата" предаване за английски футбол (2017-18), 12-и епизод, повтор...
12:30
"Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 8-и епизод, повтор...


05:00
BIT СПОРТ, (п)
05:30
"Аз уча английски" с Николая, (п)
06:00
Новини, (п)
06:30
"Код 11-13", информационно - новинарско шоу (п)


05:00
Ловна треска - Обратно в Мадярбанхедьеш
05:30
Школа за стрелци - Представяме ви стрелбището в Рацкеве
06:00
Ловна треска - Посока - чудесната Африка - 2. част
06:30
Риболов с блондинка - На Бичке


06:30
"Филми и звезди ІХ, 46 еп.", документален, Холандия, 2017; [12+]
07:00
"Кралицата на Катве", драма, САЩ, 2016; реж. Мира Наир, с Мадина Налванга, Дейви...
09:05
"Пулсът на парите", криминална драма, САЩ, 2016; реж. Джоди Фостър, с Джордж Клу...
10:45
"Приключенията на Шаркбой и Лавагърл", приключенски, САЩ, 2005; реж. Робърт Родр...


07:00
"Капитан Америка: Завръщането на първия отмъстител", фентъзи - трилър, САЩ, 2014...
09:15
"Еверест (2015)", драма, Великобритания, 2015; реж. Балтазар Кормакър, с Джейсън...
11:15
"В кадър ХІV, 42 еп.", документален, САЩ, 2017, [12+]
11:45
"Сестра Джаки V, 5 еп.", комедийна драма, САЩ, 2013; реж. Рандъл Айнхорн, с Иди ...


05:00
Fashion Dolls
05:15
Photographers
05:30
Ready-to-Wear
05:45
Ready-to-Wear


Няма намерени предавания в избрания ден и час



06:50
ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
07:00
Сърцето на Бялата планина (образователен филм за планински туризъм)
07:30
Туризъм Инфо (полезна информация)
08:00
България. Природа (образователен филм за планински туризъм)


05:00
Trans World Sport
06:00
Футбол: Холандска Ередивизи
08:00
Футбол: Руска Премиер лига
10:00
Футбол: Байерн ТВ


05:00
Голф: "Светът на голфа"
06:00
Голф: Европейски тур
08:00
ММА: Ultimate Fighting Championship 2017
10:00
Голф: Европейски тур


05:05
The Day Henry Met...
05:10
Nella the Princess Knight
05:35
Shimmer and Shine
06:00
Wallykazam


06:00
Синята планета
07:15
Аляска - Духът на дивата природа
08:15
Митове и легенди: Атлантида - Изгубената цивилизация
09:20
Вътрешен проток - Аляска