Белгия удари "Трите лъва", стана трета в света

Тома Мюние и Еден Азар вкараха головете за успеха на "червените дяволи"
Обновена: 14 юли 2018 19:34 | 14 юли 2018 18:58, Анисия Иванова
66

Белгия постигна най-големия успех в историята си, надигравайки Англия с 2:0 в мача за третото място на световното първенство по футбол в Русия.

"Червените дяволи" нанесоха ранен удар още при първата опасна атака в срещата, когато Тома Мюние засече центрирането на Насер Чадли около границата на малкия пеналт.

И двата отбора демонстрираха голямо желание в офанзивен план, но така и не можеха да се надхитрят с чисто голово положение. На два пъти сам срещу вратаря оставаше Ромелу Лукаку, но и в двата случая той не си спираше топката добре.

Англичаните натиснаха сериозно в заключителната част на мача, но в 82-ата минута бяха нокаутирани от Еден Азар, който завърши майсторски след брилянтен пас на Де Бройне.

Как премина срещата четете в Gol.bg

66
49
0

4

Тримата аслани преди 5 години
Когато два отбора се срещнат два пъти на едно първенство, първия път побеждава по-добрия, а втория път - по-умния. Двата мача на Белгия с трите аслана потвърдиха за пореден път тази истина.
48
10

1

Анонимен преди 5 години
Няма държавна телевизия, има БТВ, НОВА. Не ВИ гледаме БНТ. Изяште се от яд.
47
2

1

Трите лъва, нещо си го местиха от левия в десния и обратно, май.
46
5

1

БелитеНеМогатДаРитат преди 5 години
Другият път англетата да вземат повече чернишки в отбора както направи Белгия..И аз това викам.
45
4

1

До разкошната БНТ , където се говори само за убийства. говорете, говорете, говорете - не Ви чувам.
44
2

4

До ЧЕСТИТ ПРАЗНИККое не се търпи, че не сте на власт ли?
43
5

1

БНТ е равно на ПОЗОР.Баш Баш. Редакктирайте се, ако можете без Б.Борисоя. Ту геда.
42
5

4

ВИП ФЛИП ОХИП преди 5 години
на една от седалките между английските фенове имаше един немного стар зрител с раскошни рога, цели три ката. На шията му висеше табела с надпис Же суи Новичок за Европейскта култура. Същият е изведен от специялните части извън стадиона. Направена му е промивка на храно и лайкопровода, след което му е приложен горно-долен засуджикващ памперс и качен на самолета да си оди дома. Същият преди минути кацна на лехтище Зофиъ и мина с рогата си през колиндора за ВИП кондомите
41
2

4

България. преди всичко. Който ми каже че е след нея, ... ще го изгорим.
40
2

12

Шотландец преди 5 години
Английските меки китки пак разчитаха на съдията затова се разхождаха съвсем спокойно насам натам. Обаче не излезе уговорката добре и съдията не можа да им помогне. Сега като се върнат на острова Мей ще ги отрови че са я изложи. И до четвърто място незаслужаваха да стигнат. Хайде да изчезват
39
3

8

Румен преди 5 години
При толкова много футболни разбирачи,България къде беше на това световно? Там,където и близките 20 години.
38
1

5

До Анонименпреди 58 минутиКатолическия свят триумфираАнглия и Белгия имат доста ислямисти Азар, Али, Лукаку, Фелайно, Насер и т.н.
37
7

1

муспи преди 5 години
Купата ще бъде изложена в Музея на Спортната Слава в София, независимо дали ще я спечели оня бял усташки отбор. Това ще е признание на БФС за това което е направил от ЦДНВ 1948г. до днешните 3 цесекета!
36
3

5

БНТ излагате се. Предадохте държавността заради рекламите. Позор.
35
4

6

Леле , сайта на БНТ е абсолютно некоментируемем. Точка.
34
1

6

България излиза за първи мач с комшията на Хърватия6.09.2018, 21.45 Словения - България
33
3

2

За сайта на БНТ, няма връзка с Нас, обикновените УУУ за БНТ . Някой да ми каже, ако не съм прав.
32
3

6

Ами като не си правят световното в Англия и така става.
31
1

6

И сега четвърти.... НАШИТА АНГЛИЧАНИ, ЦЕЛИ БЪЛГАРИ!!! ДА ХОДЯТ ДА СЕ ОПЛАЧАТ НА СТОИЧКОВ, ТОЙ МНОГО ОБИЧА ДА ГОВОРИ АНГЛИЙСКИЯ ЕЗИК ...
30
2

14

Англия щеше да спечели мача ако съдии бяха Порошенко, Гройсман, Кличко и Плевнелиев, ама ФИФА не ги избра.