Снимка: Олег Попов, Dnes.bg
|
БСП ще има 80 депутати в 44-ото Народно събрание. Някои са добре познати, други са нови лица за партията.
Вижте ги:
Благоевград – трима народни представители
1.Тома Томов
2. Николай Бошкилов
3. Богдан Боцев
Бургас – четирима народни представители
1. Петър Кънев
2. Николай Тишев
3. Тодор Байчев
4. Димитър Стоянов
Варна – четирима народни представители
1. Стефан Данаилов
2. Анелия Клисарова
3. Георги Андреев
4. Александър Паунов
Велико Търново – трима народни представители
1. Весела Лечева
2. Явор Божанков
3. Венка Кутева-Цветкова
Видин – двама народни представители
1. Филип Попов
2. Цветан Топчев
Враца – двама народни представители
1. Иван Генов
2. Николай Иванов
Габрово – един народен представител
1. Кирил Добрев
Добрич – двама народни представители
1. Красимир Янков
2. Даниел Йорданов
Кърджали – един народен представители
1. Александър Симов
Кюстендил – двама народни представители
1. Валери Жаблянов
2. Иван Ибришимов
Ловеч – двама народни представители
1. Милко Недялков
2. Валентина Найденова
Монтана – двама народни представители
1. Атанас Костадинов
2. Илиян Тимчев
Пазарджик – трима народни представители
1. Славчо Велков
2. Йордан Младенов
3. Надя Клисурска-Жекова
Перник – двама народни представители
1. Станислав Владимиров
2. Любомир Бонев
Плевен – трима народни представители
1. Васил Антонов
2. Стефан Бурджев
3. Чавдар Велинов
Пловдив – град – трима народни представители
1. Георги Йорданов
2. Теодора Халачева
3. Донка Александрова-Бубняк
Пловдив област – четирима народни представители
1. Георги Търновалийски
2. Манол Генов
3. Веска Ненчева
4. Димитър Георгиев
Разград - един народен представител
1. Денчо Бояджиев
Русе - трима народни представители
1. Крум Зарков
2. Пенчо Милков
3. Георги Стоилов
Силистра - един народен представител
1. Стоян Мирчев
Сливен - двама народни представители
1.Таско Ерменков
2. Кольо Милев
Смолян - един народен представител
1. Дора Янкова
23-ти МИР София - шестима народни представители
1. Жельо Бойчев
2. Христо Проданов
3. Румен Гечев
4. Георги Михайлов
5. Ирена Анастасова
6. Румен Георгиев
24-ти МИР София - шестима народни представители
1. Стефан Данаилов
2. Георги Свиленски
3. Димитър Данчев
4. Нона Йотова
5. Росен Малинов
6. Биляна Станчева
25-ти МИР София – петима народни представители
1. Корнелия Нинова
2. Николай Цонков
3. Антон Кутев
4. Михаил Христов
4. Петър Витанов
София – област – трима народни представители
1. Иван Ченчев
2. Радослав Стойчев
3. Лало Кирилов
Стара Загора - четирима народни представители
1. Драгомир Стойнев
2. Донка Симеонова
3. Георги Гьоков
4. Спас Панчев
Търговище – един народен представител
1. Светла Бъчварова
Хасково - трима народни представители
1. Елена Йончева
2. Никола Динков
3. Виолета Желева
Шумен – един народен представител
1. Иван Иванов
Ямбол - двама народни представители
1. Кристиан Вигенин
2. Николай Пенев
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase