Тотнъм изпусна Арсенал

Арсенал и Тотнъм завършиха 1:1 в първия полуфинален мач от турнира за Карлинг Къп
10 яну 2008 09:02,
2
С късметлийски гол 10 минути преди края на мача Арсенал се спаси от домакинска загуба от вечния враг Тотнъм в първия полуфинален мач от турнира за Карлинг Къп.

Двубоят завърши при резултат 1:1. Димитър Бербатов игра цели 90 минути за "Шпорите" и бе сред най-добрите на терена.

Арсен Венгер бе дал почивка на почти всички титуляри, и в сравнение с последния шампионатен мач единствено Джъстин Хойт бе в стартовия състав. В игра обаче се завърна лекуващият контузия Робин ван Перси.

Тотнъм от своя страна излезе с най-доброто, с което разполага. Така логично момчетата на Хуанде Рамос имаха предимство през почти целия мач.