Безмилостен Юнайтед разнищи Челси с 3:0

Видич и Рууни простреляха Чех, а Бербатов вкара великолепното трето попадение
12 яну 2009 09:06,
23

Манчестър Юнайтед нанесе жесток удар на Челси, побеждавайки лондончани с категоричното 3:0 на "Олд Трафорд", като Димитър Бербатов вкара великолепното трето попадение в мача.

"Червените дяволи" бяха значително по-организирани и напълно заслужиха трите точки, които ги качиха на трето място в класирането и поставиха под сериозен въпрос възможностите на Сколари да изведе Челси до шампионска титла.

Неманя Видич откри резултата в края на първото полувреме, след като засече с глава отклонена топка от Димитър Бербатов. Уейн Рууни вкара за 2:0 в началото на втората част, а в края на мача капитанът на националния ни отбор простреля Чех за класическото 3:0, вкарвайки четвъртото си попадение срещу Челси.