"Армейците" постигнаха победа с 3:1 на "Българска армия"
Обновена: 11 мар 2012 16:17 | 11 мар 2012 16:17, Красимир Ангелов
18
ЦСКА победи Калиакра в дебюта на Стойчо Младенов. Снимка: БТА

ЦСКА постигна победа с 3:1 над Калиакра в повторния дебют на Стойчо Младенов начело на "червените".

Двата отбора се изправиха един срещу друг в среща от 17-ия кръг на "А" група, която се игра на стадион "Българска армия".

Домакините пък стигнаха до успеха след попадения на Ангел Грънчов и Жуниор Мораес в 10-ата и 48-ата минути на срещата. Бразилецът вкара и още един гол в края, разписвайки се в 90-ата минута.

Попадението за Калиакра пък бе дело на Джунеит Яшар в 79-ата минута. След този мач ЦСКА има 39 точки в актива си и заема 2-ото място в класирането, докато Лудогорец е лидер с 42 т.