Шампионът ще стане ясен в директен мач в Разград
Обновена: 19 май 2012 18:56 | 19 май 2012 18:53, Красимир Ангелов
47
Мораеш заби хеттрик за победата на ЦСКА. Снимка: Булфото

ЦСКА победи Литекс с 4:1 в дербито на 29-тия кръг на "А" група, който се игра на стадион "Българска армия" в столицата.

Столичани взеха преднина от два чисти гола до почивката благодарение на своя реализатор Жуниор Мораеш, който се възползва от две много груби грешки на "оранжевата" защита.

Веднага след почивката Жуниор Мораеш вкара своя трети гол и практически уби интригата в двубоя, след дейното участие на Бандата и Тошко Янчев в атаката на домакините.

В средата на втората част Крачунов вкара четвърти гол за столичани, след точен удар с глава. Веднага след това обаче Момчил Цветанов вкара почетен гол за ловчанлии.

Другият претендент да титлата - Лудогорец, запази шансовете си за титлата. Разградчани разбиха Калиакра като гост с 4:0 в среща от предпоследния 29-и кръг на "А" група, която се игра на стадиона в Каварна.

Гостите бяха по-добрият отбор на терена и с попадения на Дяков, Стоянов, Гъргоров и Марселиньо в 20-ата, 60-ата, 65-ата и 76-ата минути стигнаха до успеха.

След победата разградчани са 2-и в класирането с актив от 67 точки, на 2 по-малко от лидера ЦСКА.

При победа над "армейците" в последния кръг разградският тим ще завоюва и първата си историческа титла.

Всичко за изминалия кръг от А група четете в Gol.bg

47
20
5

1

gost преди 11 години
4удя се едно как ли 6те се развие супе последният ни краг наи ми е интересен тои да видя дали левски 6те са в европа или 6те са никои много мие интересен за6толи

Анонимен преди 11 години
В края на първенството всички мачове завършват както трябва.

цскъту преди 11 години
Ама само как се надупи литекс на цскъту.А? Ако не им се беше надупил и локо пд, цскъту нямаши и да мисли за шампионска титла. Да не споменаваме и допинг аферата. А бе как им се размина на цскъту тая допинг афера. Баси шампиона дет ше имаме, ако цскъту стане шампион. Цскъту - в Европата допинга се наказва, ясно ли ви е?
15
6

10

Юзбайрам Башсербезов преди 11 години
Областнити структури на ДПС призовават ДА ПУТКРЕПИМ ДЕЛИОРМАНА РЯЗГРАТ НА МАчА СРЕШУ ДУШМАНИТЕ цска АЛЛАХ Е ВЕЛИК !!!
14
9

12

Пифа преди 11 години
Не знам за вас, но аз сряда съм в Разград. Ще станем шампиони на новичкия разградски стадион.
13
17

18

Българин преди 11 години
Ако не бяха купените садии в мачовете подуене-ЦСКА и миньор-ЦСКА, ЦСКА щеше да стане шампион още днес. Ако мръсните пернишки винкели не бяха легнали на лудогорец, ЦСКА можеше да стане шампион още предния кръг.Мръсният разградски домуз направи всичко възможно да си купи титлата, напрово не ми се мисли какви съдийски мръсотии ще има в последния мач, ако ЦСКА се опре на отборчето от Разград.
12
16

15

Стойчо Младенов преди 11 години
аз отсега да кажа че в Разград ще са виновни Боби Михайлов,съдията,страничните съдии,Иван Вуцов,Сашо Диков,Гонзо,Мъри Стоилив,Бойко Борисов,Цецка Цачева,Сергей Станишев,Жозе Мауриньо,Мишел Платини,Дидие Дрогба,Рафа Надал,Лео Меси и Барак Обама!!!!!!!!!!
11
5

9

ARMEEC преди 11 години
Do 10 , po4ti sigurno 6te si prav ? No sega, moga da misq samo sas sarceto si ! VIVA CSKA !!!

Турчин разбирач преди 11 години
1.Лугодрец - ШЛ2.ЦСКА - Лига Европа3.Левски - Лига Европа4.Церноморец - Една студена вода5.Литекс - И за тях студена вода6.Локо Пд - Лига Европа като финалист и благодарност на Лудогорец, че е шампион !Запишерте си това което пиша и си го сверете срада след мачовете . . .
8
4

6

До 6 преди 11 години
Глупости, явно не ги разбираш тези неща много - Левски са 3-ти в момента и последния кръг побеждават Светкавица в Сф и чакат Лудогорец да бие ЦСКА и заедно тях съответно като втори - ЦСКА и трети - Левски отиват за Лига Европа!За Локо Пд е важно Лудогорец да станат шампиони за да вземат последната квота за Европа иначе на 80 % Церноморец отива като бие Монтана като гост или при издънка Литекс бие Локо Пд и отиват те, разбира се с договорката Разград да не стане шампион!Айде информирай се повече
7
8

9

Ако първенството се играе почтенно, тогава няма лошо Лудогорец да е шампион, но всичко мирише, и то много! Цесекар съм и ще се радвам на поредната титла, и дано направим добри мачове в Европа!!!