Мениджърът на Челси: Торес е отново във форма

"Той отново е уверен и поема отговорност", каза Рафа Бенитес
15 мар 2013 11:53, Друми Георгиев
4
Торес напипва верния ритъм. Снимка: Ройтерс

Мениджърът на английския Челси Рафаел Бенитес смята, че голът на Фернандо Торес срещу Стяуа не е случаен, а е плод на добрата форма, в която се намира нападателят.

Испанецът вкара решителното трето попадение за победата на Челси с 3:1, която класира сините напред за четвъртфиналите на Лига Европа.

"Той бе един от тримата играчи, които трябваше да изпълняват дузпа. Така че е добре за него, че се чувства уверен и поема отговорност", коментира Бенитес след мача.

"Голът бе важен за него, но бе важен и за отбора. Знаехме, че работи много здраво. Преди два дни на тренировки вкарваше много голове, така че знаехме, че е близо до оптималната си форма. Да се надяваме, че това ще е първият от много голове".