Пак се разминахме с медала – България е 4-та в Евроволей

Въпреки сърцатата игра националите ни отстъпиха от Италия с 1:3
Обновена: 20 окт 2015 11:19 | 18 окт 2015 19:36,
78

Българският национален отбор по волейбол отстъпи на Италия с 1:3 гейма на малкия полуфинал в София.

Въпреки сърцатата игра италианците надиграха лъвовете ни.

Първият гейм започнахме уверено, но италианците затвориха гейма на 20 точки. Вторият гейм беше слаб за националите ни и завърши едва на 14 точки.

Третият гейм вървеше точка за точка, а националите ни спечелиха с 25:23.

В четвъртия гейм играта отново вървеше точка за точка, но към средата на гейма италианците дръпнаха с 4 точки. Така лъвовете паднаха с 20:25.

На полуфиналите съставът на Пламен Константинов загуби от Франция с 2:3, докато Италия отстъпи на Словения с 1:3. На трибуните е президентът на България Росен Плевнелиев, който изгледа на живо и полуфиналът срещу Франция.

Още за мача четете в Gol.bg

78
16
11

10

Анонимен преди 8 години
Сънародници,"Човек е голям толкова,колкото са големи мечтите му"!!!Не може треньор на националите да казва,че целта на националите е четвъртфинал,а ние да очакваме медали на европейското!!!Друго си е да се надъхаш-Играем за златен медал!!!!Това е целта на всеки турнир при всеки спорт!!!Докато си поставяме ниски цели,ниски ще са и резултатите!!!

спортист от бг преди 8 години
Гледах и този мач. Не ми стана ясно само за колко ги бяха купили тези наши горили мутренски, че не искаха да спечелят???
13
4

18

Обективно нашите са по-слаби и от Франция, и от Италия. Те надминаха себе си в мача с Германия благодарение на публиката. Така че трябва да сме доволни от полуфинала, това е максимумът за момента. Не искам да съм лош пророк, но с тази къса резервна скамейка друг полуфинал едва ли ще играем скоро. А на Владо вече му е време да се оттегли и да деде път на младите.
12
15

12

Няма какво да се правим на горди с тези волейболисти. Вижда се, че са далече от истината. Няма психика, няма игра. Изложихме се за пореден път.
11
9

9

Марин преди 8 години
Покажете в какво сме най-добри и плюйте с всичка сила.

а преди 8 години
Време е старите да дадат път на младите... Владо Николов е време да ходи в пенсия.
8
14

7

Четвърти в Европа след загуба в зала на 4-ти километър, вдигната от мутра с четвъртита глава. Това ако не е съдба...

7

Българите бе, то да губиш е винаги най-лесно, хааа ха ха....
5
7

6

Тежка загуба с 1:3, трагични и играчи и треньори. Личи си, че без сериозно подобрение на играчи и треньори или без да се търсят по-добри на тяхно място, отбора затъва в блатото и си остава средняшко ниво без надежда за злато и медали.
4
9

9

Айде бе българите, кога ще спечелите бе, ха ха ха....
3
13

8

Ааа ха ха, българите пак загубиха ха ха ха.....