Лудогорец победи Дунав в Русе, пак е на върха

Първият и единствен гол в мача падна в 23-ата минута
Обновена: 29 сеп 2019 20:29 | 29 сеп 2019 20:29, Веселина Йорданова
6

Лудогорец победи с 1:0 Дунав в Русе. Така тимът от Разград се върна на върха в класирането на efbet Лига.

В началото на мача Лудогорец владееше повече топката и атакуваше, но не успяваше да създаде опасност пред вратата на домакините. Дунав опитваше контраатаки, но без успех.

Първият и единствен гол в мача падна в 23-ата минута, а негов автор бе Клаудиу Кешеру. След рикошет в наказателното поле на Дунав топката попадна в румънския нападател, който я прати във вратата на домакините.

В 45-ата минута Щерев изпълни ъглов удар, а Ахмедов засече топката с глава, която мина опасно над напречната греда.