Ранен гол на Соу класира ЦСКА на 1/4-финал за Купата

Нападателят вкара, а след това си изкара и червен картон
Обновена: 5 дек 2019 15:37 | 5 дек 2019 15:35, Красимир Ангелов
11

ЦСКА успя да се класира за 1/4-финалите на турнира за Купата на България, след като постигна победа с 1:0 при визитата на Арда в Кърджали.

Единственото попадение бе дело на Соу, който се разписа още във 2-ата минута след кошмарна грешка на Гаич в отбрана.

По този начин "червените" разочароваха местната публика и продължават във възходяща линия под ръководството на Милош Крушчич.

И двата тима завършиха с човек по-малко, след като в 66-ата минута реферът Ивайло Стоянов показа директен червен картон на Соу, а бранителят на Арда Хасани получи втори жълт и респективно червен картон. Всичко се случи заради спречкване между двамата.

Подробности за срещата четете в Gol.bg

11
8
1

0

минус преди 4 години
До вампириteПо жалки от тирето са подуянските ''играчи''.
7
2

2

вампириte преди 4 години
Играхме за победа и си я извоювахме. Дали мача е бил скучен или не, това е важен мачотбора излиза за победа, а не за шоу на публиката .
6
0

11

Анонимен преди 4 години
Единственото българско име в публикацията е на реферът. Това не са български отбори. Ако ще гледаме чужденци по-добре да гледаме първокласни чужденци в Премиършип отколкото третокласни чужденци в българските турнири.
5
1

6

Стоян преди 4 години
Заслужено или не ЦСКА се класира както и се очакваше Съдията какво свири на кой и защо показва картони и той не знае Колкото до Арда- когато и да изгонят Осипов и Делев все ще е късно защото те умишлено или пък толкова могат ги провалиха Това е мнението ми и не ангажирам никой
4
3

3

Пената от Мировяне преди 4 години
ЦСКА-ФК,, Леффка Драгойчева-Лаффчис,,1992 на полуфинал!Мачкай,, Леффка,, !!!
3
9

5

Съгласен съм напълно, само с едно уточнение. Литекс се класира късметлийски и напълно незаслужено!