ЦСКА-София би ЦСКА 1948 с 2:0 на "Армията"

Али Соу вкара през първото полувреме, в края на мача Лазар Марин си заби автогол
Обновена: 29 ное 2020 22:08 | 29 ное 2020 21:05, Красимир Ангелов
23

ЦСКА-София удари с 2:0 ЦСКА 1948 и отново се изкачи на третото място в класирането. "Армейците" вече са с 24 точки, колкото има и Арда. Новаците пък са на шеста позиция с 20 точки.

Али Соу вкара през първото полувреме (18), а в края на мача Лазар Марин си заби ефектен автогол (82).

Това бе и първа шампионатна победа за Бруно Акрапович начело на ЦСКА. Като цяло "червените" изцяло доминираха и контролираха играта.

Момчетата на Акрапович създадоха половин дузина положения, не дадоха почти никакви шансове на плахите си гости и в крайна сметка заслужено си взеха победата и трите точки.