Ботев Враца би и Царско село, поведоха в лигата

Автогол донесе нова победа на врачани в София
4
Снимка: LAP.bg

Ботев Враца постигна труден успех над Царско село в София с 2:1 в мач от третия кръг на efbet Лига.

Врачани откриха резултата още във втората минута, а в самия край на първото полувреме Димо Бакалов възстанови равенството на „Арена Царско село“.

Когато по всичко изглеждаше, че двата отбора ще си разделят по една точка, Александър Александров си отбеляза злощастен автогол.

По този начин Ботев оглави класирането с актив от 7 точки, като в първите 3 кръга все още не познава вкуса на загубата. Момчетата на Даниел Моралес записаха успех над Левски и нулево равенство с Арда.

За Царско село това е първо поражение през настоящата кампания, като столичани направиха две нулеви ремита – срещу Черно море и Славия.

За отбора, воден от Антони Здравков, предстои гостуване на „Герена“, докато врачани приемат Ботев Пловдив.