Моряците победиха с голове след почивката
Обновена: 7 авг 2021 22:58 | 7 авг 2021 22:54, Александър Попов
4
Снимка: LAP.bg

Черно море победи като гост Берое с 2:0.

Мачът започна добре за старозагорци, които можеха да поведат още в 4-ата минута. Илиян Стефанов засече подаване от ляво на Кийлън Лебон и от границите на наказателното поле стреля, но в напречната греда.

Първото полувреме премина в много борба, но без сериозни положения за гол.

Втората част започна с "гол от съблекалнята". В 47-ата минута Касми напредна по левия фланг и намери Панайотов, който продължи към Родриго и нападателят отбеляза от точката на дузпата.

Черно море удвои само 9 минути по-късно. Касми започна атака и подаде към Стефан Велев, който напредна по фланга и опита удар. Бакер отклони, но топката попадна в Касми, който с премерен удар вкара за 0:2!

В 65-тата минута Берое можеше да намали чрез Кукула, но нападателят стреля неточно от удобна позиция. В 74-ата минута Кукула стреля от фаул, топката срещна горната греда и тупна около гол линията, но попадение нямаше.