Волейболистките ни загубиха драматично от Германия

Двубоят се игра в зала “Колодрума” в Пловдив
13

Волейболистките от националния отбор на България играха силно и загубиха драматично от Германия 2:3 гейма (23:25; 25:16; 21:25; 10:15) в мач от третия кръг в предварителна група "В" на Европейското първенство за жени.

Двубоят се игра в зала “Колодрума” в Пловдив. Момичетата на Иван Петков записаха две категорични победи над Гърция и Испания с по 3:0 досега, а Германия надви Чехия с 3:1 и загуби от Полша с 1:3 гейма, предаде БНР.

Елица Василева и компания на практика още вчера се класираха за 1/8-финалите, но успех над Бундестима ще увеличи шансовете за добро класиране в групата.