Левски се класира за 1/2-финалите за Купата на България

Сините победиха с 2:0 Септември София
Обновена: 2 мар 2022 19:32 | 2 мар 2022 19:32, Анисия Иванова
2

Левски победи с 2:0 Септември София и се класира за 1/2-финалите за Купата на България.

Головете за "сините" вкараха Димитър Костадинов с глава в 21-ата минута и Георги Миланов от дузпа секунди след началото на второто полувреме.

Възпитаниците на Станимир Стоилов определено не играха на 100% в мача и спестиха сили преди неделното Вечно дерби с ЦСКА.

Дебют за Левски направи Илиян Стефанов, който подписа с клуба вчера. На 1/2-финалите се класираха още ЦСКА и Лудогорец, а утре Славия и Берое ще определят и четвъртия отбор.

Жребият ще се тегли в петък от 11.00 часа, победителят се определя в два мача при разменено гостуване.