Малко публика видя победата на червените
Обновена: 2 апр 2022 21:59 | 2 апр 2022 21:55, Александър Попов
16
Христо Стоичков бе сред малцината зрители. Снимка: Lap.bg

Отборът на ЦСКА-София успя да излъже Берое с 1:0 пред погледа на Христо Стоичков, който изгледа двубоя до собственика на "червените" Гриша Ганчев.

На стадиона отново присъстваха обидно малко зрители.

Първото полувреме мина без голове и кой знае какви положения, като домакините отправиха само един точен удар. Второто полувреме започна по същия начин, но все пак "армейците" стигнаха до попадение в 53-ата минута.

Георги Йомов получи топката в средата на терена и пусна хубав пас към Иван Турицов. Десният бек на ЦСКА центрира по земя в наказателното поле, където Жорди Кайседо засече с десния крак и откри резултата.

10 минути преди края Мухар направи безумно влизане в краката на Мариани и бе изгонен с директен червен картон. По-рано същата съдба споходи и Стойчо Младенов, който влезе в пререкание с главния съдия и също бе изгонен.

До края на мача Берое така и не успя да упражни натиск и да създаде положение за изравнителен гол.