Ботев Пловдив би Локо Сф и завърши на трето място в редовния сезон

Головете за "канарчетата" вкараха Емануел Току и Джеймс Ето'о
10 апр 2022 22:27, Красимир Ангелов
2

Ботев Пловдив победи Локомотив София с 2:0 и завърши на трето място в редовния сезон на efbet Лига.

Емануел Току и Джеймс Ето'о вкараха по един гол в двете полувремена, които бяха достатъчни за успеха на "канарчетата".

С победата Ботев измести Черно море от третото място след загубата на варненци снощи от Левски. Локомотив София остава 12-и и ще се бори за оставане в елита в мачовете от плейофите.

В друг мач от по-рано днес Арда и ЦСКА 1948 завършиха 0:0. Ивайло Чочев пропусна да донесе победата на "червените", след като изпусна дузпа в 61-вата минута.