Левски би Лудогорец в драма с дузпи и червени картони

Сините надделяха като гости в Разград
Обновена: 13 апр 2022 21:40 | 13 апр 2022 21:35, Нели Христова
12

Левски тресна с 3:2 Лудогорец в Разград в първи полуфинален двубой за Купата на България, пишат от Gol.bg.

Така "сините" направиха много важна крачка към финала, преди срещата реванш след седмица на "Герена".

Домакините дръпната в резултата с гол на Кирил Десподов (11), но гостите стигнаха до пърен обрат след попадения на Драган Михайлович (52) и Билал Бари (58).

Сотириу изравни от спорна дузпа в 90-ата минута, но Марин Петков също от много съчнителен наказателен удар в 101-ата минута донесе победата на "сините". Първоначално Георги Миланов изпусна дузпата, но съдията Ивайло Стоянов-Сватбата отсъди пребиване и този път Петков опъна мрежата.

В 80-ата минута Недялков и Кордоба бяха изгонени, а след края на мача се стигна до батални сцени, които финишираха с червен картон и за Мъри Стоилов.