Левски съсече Хамрун в 95-ата минута и все аванс преди реванша

Единственият гол в срещата отбеляза Филип Кръстев
Обновена: 4 авг 2022 22:33 | 4 авг 2022 22:29, Красимир Ангелов
56

С гол в 95-та минута гостуващият Левски удари Хамрун с 1:0 в първи мач от третия предварителен кръг на Лигата на конференциите.

"Сините" започнаха мача много по-агресивно и десетина минути след началото получиха възможност да изпълнят дузпа. Филип Кръстев матира вратаря, но топката срещна левия страничен стълб и нулевото реми се запази.

В началото на второто полувреме малтийците се активизираха и Ники Михайлов трябваше да се намесва, но като цяло и двата отбора имаха проблеми в стрелбата. В 95-ата минута грешникът Кръстев се реваншира и вкара гола на победата с изстрел в пеналта.

Фифти сент преди 1 година
Има още един кръг преди групите! Не,че ще излязат от тях,ама айде.Спартак-Подуене отново побеждава,след славната победа над великия през онази 1974 Вадуц :))Епаа .... успех,дано в ресторанта на малтииците няма сватба и да се съберат 11 играча, за да започне двубоя.

Северозапад преди 1 година
Бааго...това български отбор ли е, или нигерийски? Малиии....
20
2

16

Левски победи! преди 1 година
Добрата новина за деня. Пожелавам лека вечер на всички!
19
3

4

Анонимен преди 1 година
Брей, повод за гордост, единственият отбор който бил бил тази седмица. С клизма леко... Викаш кои са Динамо Загреб, Хамалин са силата мехехехе
18
2

10

Manboobs преди 1 година
Никито е направил по-големи ciци от Николетито.
17
9

9

Абе хора ,на това победа ли му викате, свалете розАвите очила и си извадете главите от песъко , срещу какви футболисти? Като сте толкова еуфорични извадете заплатите на "отбора на народа" и тези на хамрунските посетители вечерно верми на малтийски пъбове и барове!?!?!?!?!

Един там чевек преди 1 година
И само Левски! Само Левски! Само Левски шампион!
14
6

12

Бат ви Бойко преди 1 година
Левски са добър отбор, но ако се изправят срещу нас - Бистришките Тигри, ше ги бухаме като брашнян чувал. Виждали ли сте колко купи имаме, а?
13
5

10

въй преди 1 година
Ако ПФК Левски играят срещу Гела, ше го бият като куцо пиле домат.
12
4

20

ГЕРЕН. преди 1 година
Не, ЧЕ е кой знае що. НО победа е. Малко хаотично играха. Браво на Кръстев. Заслужаваше да вкара. Левски е добър отбор.
11
7

10

Класи над Лудогорец - пералнята на Боко.
10
6

23

Вечерта е все по-хубава. Литекс как свършиха? :)

Ей преди 1 година
От всички Български отбори единствен Левски попеди! А тези бяха много коварни. Симулираха и опитваха да си изкарат я дузпа я картон. Чак се стигна до комични ситуации - Нашите нали са свикнали като източно европейски отбор реферите да ги ощетяват и чак смешно стана - Защитник на Левски напълно по правилата отнема топката от малтиец, малтиеца симулира фал - левскаря дига ръце с поглед "чисто играх" и спира да гледа топката, а в това време малтиец я взема обратно! Facepalm!
7
7

6

Че и капитанче нашия - на двойна заплатка. Еееха, кой ще го настигне!
6
6

8

Браво на момчето! преди 1 година
Оооеео, на Бяби Перуката синковеца там ли са го назначиле вратарче, я па не знаех ааах ахахахахаха