Шеф на ЦСКА се закани: Ще елиминираме Базел!

Филип Филипов оптимист за гостуването в Швейцария
24 авг 2022 14:06, Красимир Ангелов
14

Изпълнителният директор на ЦСКА Филип Филипов изрази оптимизъм преди заминаването на "червените" за Швейцария.

В четвъртък вечер тимът на Саша Илич излиза срещу Базел в реванш от плейофите за влизане в групите на Лигата на конференциите.

"ЦСКА трябва да бъде търпелив, разумен, да си изчака момента. Знаем, че Базел е много стойностен отбор, мачът ще е труден, но мисля, че ще продължим. Всяка една минута е важна, мачът е 90 минути, трябва бъдем много умни и търпеливи.

Не се решава сезонът в един мач - сезонът е първенството, Лигата на конференциите, мачовете за Купата на България. Един мач не определя сезона", каза цитираният от БТА Филип Филипов.

Още новини от лагера на ЦСКА преди срещата с Базел четете в Gol.bg

14
11
0

0

Анонимен преди 1 година
Моля сините приятелки да не коментират тука а да продават виртуални билети с Партизан и да отЛожат таз годишното си евро комедийно шоу с някой местен цирк с участието на Наско Раев, Перука старши, Перука Младши и дишащия ансамбъл на бело ......
10
1

2

ЦСКА - ЕВРОИИДИОТА преди 1 година
На 3.10.1957 година отборът на ЦДНА загубва катастрофално с 6:1 от невзрачният унгарския Вашаш като за пореден път е изритан от турнира за КЕШ още първия кръг. Става дума за мач в Будапеща наблюдаван от посланика на СССР, който като гледал как ЦСКА повежда а след това им набутват 6 безответни гола, ядосано и демонстративно напуска стадиона с думите: "Вот такие евроиидиоты". Та оттогава до наши дни този шеговит прякор е неразделно свързан с името на ЦСКА.
9
1

0

подуяне . fake news преди 1 година
До Цска-фалшива новинаПодуяне ги има да срамят страната ни.
8
5

2

Цска-фалшива новина преди 1 година
Поредната фалшива новина. ЦСКА в България вече не съществува. ЦСКА окончателно фалира на 9.9.2016г.
7
0

3

ЦСКА не стане ли шампион тази година не ви чака нищо добро. Времето на лъжите и играйкането свърши.

Веселинъ 7112136860 преди 1 година
Вие първо изиграйте едно полувреме от този мач,пък тогава се заканвайте. ЦСКАр съм ,но ми втръсна от някакви закани,които имат най-често за цел да унищожат емоционално почитателите. И не искам да съм кофти предтеча,но когато някой от Армейците каже,че ЦСКА ще елиминира друг отбор най-често се случва обратното. Зависи какви доходи очакват мафиотите Ганчеви от редовните антицесекарски залози.