Тотнъм не се даде на Манчестър Юнайтед и стигна до 2:2

В първото полувреме гостите взеха преднина от два гола
Обновена: 28 апр 2023 07:34 | 28 апр 2023 07:30, Анисия Иванова
0

Тотнъм завърши 2:2 срещу Манчестър Юнайтед в интересен мач от 33-ия кръг на Висшата лига, в който Шпорите изоставаха с 0:2 на почивката, а и двата отбора сякаш трябва да съжаляват, че не спечелиха.

Гостите от Манчестър изиграха по-добро първо полувреме, в което взеха преднина от две попадение благодарение на головете на Джейдън Санчо (7’) и Маркъс Рашфорд (44’), но през втората част “шпорите” успяха да стигнат до равенството, а точни бяха Педро Поро (56') и Хюн-Мин Сон(79').

Манчестър Юнайтед се бяха насочили към комфортен успех, но лондончани показаха характер и амбиция, за да стигнат до равенството, което разбира се не им помага особено в битката за топ 4.

Тотнъм има 54 точки и е 5-и, със същия актив на Астън Вила, но остава на 6 точки от 4-ия Манчестър Юнайтед.