ЦСКА 1948 обърна Берое и е на четвъртфинал за Купата

"Червените" побеиха с 2:1
0

Миналогодишният финалист в турнира за Купата на България ЦСКА 1948 обърна трудно Берое на осминафинал и след победа с 2:1 се класира напред в турнира.

Столичани изоставаха с 0:1 след час игра, но след това две изпълнения от фаулове на Педриньо и на капитана Ивайло Чочев обърнаха хода на мача.

Мачът премина при доста трудни за игра условия, като особено през второто полувреме на няколко пъти беше спиран, за да бъдат почистени крайните линии от обилния сняг. Въпреки това, главният съдия Георги Кабаков даде изненадващо само три минути добавено време и свири последния сигнал буквално с изтичането му.

Преди срещата Ивайло Чочев получи юбилейна фланелка по случай стоте си мача за клуба.