— гол в 98-ата минута »тали€ оцел€ на ≈вро 2024

’ърватите се бранеха добре почти до последно
ќбновена: 25 юни 2024 11:20 | 25 юни 2024 07:25, Ќели ’ристова
25
—нимка: Ѕ√Ќ≈—

— гол в 98-ата минута »тали€ докопа 1:1 срещу ’ървати€ в драматичен двубой, за да остане на 2-ото м€сто в група ¬ на ≈вро 2024, пишат от Gol.bg

Ќа стадиона в Ћайпциг —куадрата бе на косъм от загубата, след като Ћука ћодрич вкара през второто полувреме, макар че преди това бе пропуснал дузпа.

’ърватите се бранеха добре почти до последно, но в последните секунди резервата ћатиа ƒзакани ги съсипа с изравнителен гол и на практика ги елиминира от турнира, тъй като те остават с 2 точки и в момента 3 от третите отбори от другите групи имат 3, докато италианците имат 4 и ще игра€т с Ўвейцари€ на 1/8финалите. јнгли€ тр€бва да бие —ловени€ с поне 3 гола, за да имат хърватите н€какъв шанс да продължат.

“ова се случи Dnes, за важното през ден€ ни последвайте и в Google News Showcase

»“јЋ»я преди 2 седмици
“ръгва трудно, но стига ....далеко. ƒалечната 1982г се класира напред в групата си с три равни мача. ѕосле опраска ’оланди€, јржентина,Ѕразили€, а на финала и √ермани€....помн€т се още ѕаоло –оси, ћарко “ардели, ƒжентиле,  онти....и колективни€ дух на скуадрата.
21
0

0

! ќтговори
ѕ–ќƒЏЋ∆≈Ќ»я“ј преди 2 седмици
—а и за двата отбора....хърватите вкарват втори гол и всичко приключва....ама €вно не могат...
20
1

5

! ќтговори
до преди 2 седмици
хаха ти драскаш и не разбираш.¬ъв футбола се казва, че дузпи не се сп€с€ват, а се изпускат.јко се бие правилно н€ма как никой вратар по света да € хване.–азбирачо.
19
5

4

! ќтговори
јнонимен преди 2 седмици
»ма ли още нормални хора да след€т тоз омр€л и корумпиран "спорт"?
18
2

7

! ќтговори
ћодрич не пропусна, а ƒонарума е спаси. ѕак хора които си н€мат и представа от футбол драскат!
17
2

5

! ќтговори
Ќакра€ ще стигнат и финала, така става във футбола. —евил€ навремето така оцел€ха в начален етап и взеха купата!
16
0

7

! ќтговори
¬същност ’ървати€ загуби защото и в трите си мача игра с 10 човека с ћодрич.¬ид€хте и как издъни дузпата.
15
0

16

! ќтговори
ќбективно. »тали€ игра много модерена схема и футбол. —трахотни дълги извеждащи пасове от дълбочина и см€на на фланговете и много бързо разиграване във вратарското поле. √олът в последната минута е уникален, друг е въпросът защо съди€та даде толкова гол€мо продължение. ’ърватска си играе нейни€ футбол от години - преса, битка и тичане 90 минути. ¬тората половина на второто полувреме хърватите играха много грубо.
14
4

8

! ќтговори
—лаба ’ърватска,още по-слаба »тали€,но като нищо могат да станат евр.шампион.ѕодмлад€ването на отбора на ’ървати€ тр€бваше да стане веднага след —ветовното.
13
10

9

! ќтговори
 акво оцел€...??? Ќай-добре да беше дал едно ц€ло трето полувреме тоз корумпиран съди€, че направо да си спечел€т измъчени€ мач ти€ жабари! “о беше €сно като б€л ден, за какво б€ха ти€ измислени 8мин. продължение.....!
12
14

10

! ќтговори
»гра€т на »вропеското,а –асси€ обикал€ като гладна хиена...

! ќтговори
реално итали€ почти сигурно щеше да се класира даже и при загубата с 0-1 като един от най-добрите трети отбори... Ќо така просто изхвърлиха ’ърватите. ∆алко, но пък отдавна им беше време да пенсионират 3-4 начело с ћодрич
9
19

9

! ќтговори
българина преди 2 седмици
съди€та им спечели мача с 8 м продължение.... буташе ги до последно. Ќормалните продължени€ са 3 4 м. честен атлантизъм