ТВ програма

Актуално към 01:34 ч.

Viasat Nature/History HD

05:00
Средновековните мъртъвци (Series 3): Галоуглас - истинската игра на тронове (Episode 4)
05:45
Страхотни изобретения (Series 1): Лиофилизация (Episode 14)
06:10
Загадки в музея (Series 4): Танцът, съблазнил цял град, изчезващо езеро, мистериозната смърт на Бъгси Сийгъл (Episode 4)
07:00
Съединените животински щати (Series 1): Алигаторският народ (Episode 1)
07:25
Най-добрият приятел на кучето (Series 1): Бела и Бъбълс / Моли и Бони (Episode 3)
07:45
Най-добрият приятел на кучето (Series 1): Карлайл и гепардите / Брауни и Пърпъл (Episode 4)
08:10
Супер-ветеринар (Series 5): Теди, Оли и Чика (Episode 9)
09:00
Диви същества с Доминик Монахан (Series 3): Очилата мечка (Episode 11)
09:45
Тайните на изчезналите гиганти (Series 1): Горили и ленивци (Episode 5)
10:40
Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 3): 301 (Episode 1)
11:05
Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 3): 302 (Episode 2)
11:30
Спасители на котки (Series 1): 102 (Episode 2)
12:15
Дивата природа с Крис Хъмфри (Series 1): 112 (Episode 12)
12:45
Дивата природа с Крис Хъмфри (Series 1): 113 (Episode 13)
13:15
Градът на бялата мечка (Series 1): Перфектната буря (Episode 10)
13:40
Градът на бялата мечка (Series 1): Последният танц (Episode 11)
14:05
Градът на бялата мечка (Series 1): Издирването на мечето (Episode 12)
14:35
Животинска полиция "Финикс" (Series 1): По работа (Episode 2)
15:25
Дънди Кенгуруто (Series 1): 103 (Episode 3)
15:55
Дънди Кенгуруто (Series 1): 104 (Episode 4)
16:25
Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 3): 303 (Episode 3)
16:48
Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 3): 304 (Episode 4)
17:15
Спасители на котки (Series 1): 103 (Episode 3)
18:00
Спасяване на диви мечки (Series 2): Преследване на мечета (Episode 9)
18:25
Спасяване на диви мечки (Series 2): Семейни събирания (Episode 10)
19:00
Времето, което промени света (Series 1): Бедствието "Чалънджър" (Episode 6)
19:25
Времето, което промени света (Series 1): Чезнещо слънце (Episode 7)
19:55
Прокълнати династии (Series 1): Семейство Кенеди (Episode 1)
20:20
Прокълнати династии (Series 1): Приказното проклятие (Episode 2)
20:45
Първите хора (Series 1): Австралия (Episode 4)
21:45
Помпей: В очакване на бедствието (Series 1): 103 (Episode 3)
22:35
Смъртносно разузнаване (Series 1): Франк Олсън (Episode 2)
23:35
Историята на Европа (Series 1): Ерата на революциите (Episode 5)
00:30
Черни операции от далечното минало (Series 1): Ацтекски воини-орли (Episode 7)
01:20
История на оръжията (Series 1): По-бързи от врага (Episode 5)
02:10
Кодът на Гауди
03:05
Рим: империя без предел (Series 1): Империум (Episode 3)
04:05
Въоръжени мъже: Изкуството на войната (Series 1): Оръжия от легендите (Episode 7)
04:55
Средновековните мъртъвци (Series 3): Изгубената битка на саксонците (Episode 5)

След 1 час започват