ЦСКА заби Левски с 3 гола във вечното дерби

Точни за армейците бяха Тони Силва, Серджиу Буш и Борис Галчев
25 окт 2014 18:05,
136

ЦСКА тресна с 3:0 Левски пред 8 000 зрители на стадион "Васил Левски" и записа шеста поредна шампионатна победа над "сините". Точни за армейците бяха Тони Силва и Серджиу Буш през първото полувреме и Борис Галчев след почивката.

След тази победа ЦСКА дръпна с десет точки на Лудогорец и цели 11 на Левски, преди останалите срещи от кръга. Армейците имат и уникалната голова разлика от 13:1 в тези шест поредни победи над Левски.

ЦСКА изигра перфектно този мач. Контролираше действията през по-голямата част от срещата, вкара си положенията и за пореден път наказа и се подигра с Левски.

"Сините" от своя страна за пореден път тотално разочароваха във "вечното дерби", с почти нищо не затрудниха червените, бяха повече от смутени и логично загубиха. Така ЦСКА взе много важен мач по пътя към шампионската титла.

Анонимен преди 9 години
Бай *** и Гонзо да вземат за следващия мач а картотекират бат Бойко, мое и да им върже :))) па са си и на един акъл
32
13

26

Мистер Сенко преди 9 години
Тежко е да си ***, фен на отборче от Б-група, което петни името на българска светиня. Алкохолици, наркомани и малцинства - това е членската маса на отбора на МИЛКА. Позор, позор, позор...
31
30

6

Лудогорец ,оле преди 9 години
М, дааа още като видях , че мача ще се играе при тези условия и този разоран и наводнен терен ми стана ясно , че това е 2:0 от съблекалнята за цска ! Тройчовата , впрочем това си чорбарската открай време, тактика на катеначо и кюскане напред и каквото стане идеално бе обслужена от атмосферните условия . Иначе Левски игра а цска руши и с три нещо като контри 3 шансьорски гола . Питам се , а не трябваше ли този отбор отдавна да бъде изхвълен от българския футбол за мафиотското си съществуване!!!
30
4

10

До до фенAbre debile, fen sum na CSKA i ne razbra li che I DVATA OTBORA SA MAFIOTSKI BE?!?!?! Ako naistina si mislish che Levski sa chisti kato sulza, to... kvo poveche da ti kaja, tap si i tap shte si ostanesh (i si za po-tapiq otbor kato gledam)BTW, i na ludogorec ne im e mn chista rabotata, ama pone igraqt, zaebi.SAMO CSKA !
29
5

38

Евала на ЦСКА, в този сняг си е яко изпитание. Честито!

Фен преди 9 години
Фен съм на ЦСКА но искам да кажа само едно нещо . Най слабият играч на Левски беше Гонзо .Няма как да победиш като си вадиш най добрия играч .Смяната на бразилеца беше сигурна победа за ЦСКА
25
4

39

не може Гонзо който едвам е завършил7-и клас да е класен тренер.поредния който провали Левски
24
7

11

ставри преди 9 години
До левскарСигурно носиш и нещо друго,завряно някъде.
23
3

4

ля ля преди 9 години
ааа и терена - дали ще се оправи за домакинството с Ливърпул? топката въобще не скачаше!!!!
22
21

17

много пъти съм го казвал - ГОНЗО Е САМО ГЮМЕ И НИКАКВА МИСЪЛ НЯМА В ТОЯ ЧОВЕК!!!!а стойчО да бяха му сложили камък у снежната топка да се беше гътнал и той - ***!!!и какво като чорбата стане шампион - у Европата винаги падат резилско и доста смешно!

22

Стана хубав мач. ЦСКА вкара своите положения Левски не успя, но така става понякога. Шапка свалям на хората които отидоха на стадиона в тези условия. Евала!
18
4

17

цесекар преди 9 години
Хахаха, Сърмов е достоен наследник на Мистър Бийн.А що се отнася до Левски... жалко. Спомням си някогашния Левски как беше - игра до дупка и до последната минута, винаги за победа. Като че ли го видяхме във второто полувреме, ама не можаха да си реализират положенията.Може да съм червен, ама тайно се надявах Краев да беше направил нещо по-значимо, като гол например. От "грандовете" в А ПФГ, Левски са единствените с най-много българи в състава.
17
12

20

BG Kon преди 9 години
8000 хиляди зрители..?!? Направо следващия път в някой училищен салон да си играят... За какво им дават национален стадион на тия смешници ???
16
7

30

Тъжно е на Герена сега! Плачат момчетата сини. Отново без победа за пореден път. А трябваше но не стана. Защо ли? Гонзо да каже...ако може но не може. Жалко, поредната надежда умря но замълчи сърце...идва утрешния ден и мача с Хасково. Там ще бият...но пак не е сигурно. Ех живот, защо си толкова зловещ, защо не махнеш ЦСКА завинаги да си бием некой отбор не когото можем а когато ни пускат.
15
2

7

interesno преди 9 години
CSKA moje da ne pokazvat koi znae kakva igra,no si vzimat ma4ovete i dyrpat zdravo napred.Pyk koito moje da gi stigne :))) Troicho Mladenov otnovo nakaza le ( WC ) ku (Sofia).Loshoto e,4e v Evropa CSKA nqmat nikakva igra.Nas fenovete na tima ne ni gree,4e 6te sa 6ampioni,v Evropa nqmat 6ans za ni6to s tezi igra4i.I vse pak .... CHESTITA POBEDA NA CSKA !!!
14
4

22

Фактор преди 9 години
Слаб мач . Тези от Левски не могат да си податът три паса подред , тези от ЦСКА не могат да си подат повече от три паса точни ,А като цяло ЦСКА по-добре стоеше на терена и се виждаше ,че са по-добри и като отбор и като индивидуалисти и заслужена победа на ЦСКА .