Роналдо се отчете с гол и две асистенции за победата с 6:2
Обновена: 9 май 2013 09:35 | 9 май 2013 09:30, Красимир Ангелов
0
Роналдо се отчете с два гола за победата на Реал. Снимка: Reuters

Реал Мадрид разгроми с 6:2 Малага в изтеглен мач от 36-я кръг на испанската Примера Дивисион, игран на стадион "Сантяго Бернабеу".

Домакините обаче до голяма степен бяха подпомогнати от ранния червен картон на защитника на гостите Серхио Санчес, който спря откъсващия се Роналдо в наказателното поле.

Преди това двата отбора си размениха по един гол чрез Раул Албиол за Реал и Роке Санта Крус за Малага.

Роналдо пропусна отсъдената дузпа, но след това се разписа от непряк свободен удар в наказателното поле.

До края на полувремето португалецът записа и две асистенции към Месут Йозил и Карим Бензема, докато за Малага Антунеш вкара красив гол с удар отдалеч.

След почивката паднаха нови два гола след хубави удари на Модрич и Ди Мария, докато и двата отбора завършиха с по още един човек по-малко заради червения картон на Демикелис от гостите и контузията на Йозил за Реал.