Божинов вкара за Партизан

Нападателят отбеляза победен гол срещу словенския Рудар
23
Снимка: архив, БулФото

Валери Божинов се превърна в герой за новия си клуб Партизан Белград. Головата машина донесе победата с 1:0 на новия си тим срещу словенския Рудар в контролна среща.

Валери се разписа в 27-та минута след изпълнение на 11-метров наказателен удар.

Бившият футболист на Лече, Фиорентина, Ювентус, Манчестър Сити, Парма, Виченца, Верона, Тернана и Левски престоя на терена до 60-ата минута.

Божинов се отчете още с греда и отменен гол със задна ножица.

Другият българин в състава на Партизан Иван Бандаловски влезе като резерва през второто полувреме.