Лудогорец би мъчно Розова долина за Купата

Разградчани спечелиха с 2:0 в Казанлък
18 ное 2022 15:56, Красимир Ангелов
0

Шампионът на България Лудогорец постигна победа с 2:0 над аматьорския Розова долина (Казанлък) като гост и се класира за осминафинал в турнира за Купата на България. Там шампионите чакат победителя от мача между Вихрен (Сандански) и Левски (Сф), като осминафиналната битка ще се играе на 4 декември.

По този начин лудогорци, които имат във витрината си две Купи на България, се присъединяват към Спартак (Варна) в следващия етап на турнира.

Първото попадение за разградчани вкара играещият във втория отбор Димитър Илиев в 60-ата минута. В 1-ата минута на добавеното време Рик Джонатан на празна врата оформи крайния резултат след пас на Игор Тиаго.