BGONAIR Live

Полицаите искат по-големи заплати и социални придобивки


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

115
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
1. Пълен реподбор на служителите на МВР, чрез детектор на лъжата.2. Ще останат около 2 000. Обявяване на конкурс за попълване на бройката им до 10 000 !!!3. Стартова заплата 300 лева и униформа. Без глезотии да храна, транспорт и т.н.4. Пенсия - като всички останали. След 55 години, ще пазят лозя, ниви, паркинци и обекти.5. Пенсионните и здравните вноски ще се удържат от заплатите им.Всичко останало е просто приказки ...
отговор Сигнализирай
114
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
пари няма ,няма и да има ,поне за вас ,за другите още мислим
отговор Сигнализирай
113
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 6
Вместо да дават милиони левове всяка година за подслушване,тези пари да се дадат за изпълнение на исканията на полицаите!!!!
отговор Сигнализирай
112
gtf
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
111
bahmaamu
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
a edin golqm i mesest s veni ne iskat li policaite:D
отговор Сигнализирай
110
gtf
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
и 1000 техни колеги с палки ще дойдат да ги пазят, ще има бити, пребити, арестувани.. - а видяхме реакцията на "нашата полиция" във врачанско ...
отговор Сигнализирай
109
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Който не му харесва заплатата да напуска..
отговор Сигнализирай
108
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
Премахнете това безумие `категория труд` !!! Ако дадена професия е по тежка, логично е по добре платена. Т.е. човек ще прецени дали има сили и възможности да работи нещо по тежко , но пък да повече пари. Въобще не виждам с какво работата на полицая е по стресова от тази на касиерката в хипермаркет !Полицаите ТРЯБВА да се пенсионират като лекаря, учителя, шофьора или строителния работник ! Нито ден по рано !!!
отговор Сигнализирай
107
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
Преди да искат високи заплати да си изчистят "двора", защото е пълно с търтеи, които за да им минава работното време си гледат през работно време TV или си щракат по лаптопите в районните управления.Тези които са униформени се чудят и те от къде да "ударят" някой лев или да се подпират в някое заведение ако не могат да намерят къде да ударят някоя дрямка.На който не му отърва защо не вземе да напусне, а се чудят как да намерят връзки да се втъкнат в МВР.Служители като не ви отърва напуснете бре
отговор Сигнализирай
106
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Опитвам се да си спомня за един протест поне на строителни работници ... или на стругари ... или пък на продавачки в магазин. Все съсловия със съизмеримо образование. И не се сещам. Да не би защото са заети да бачкат здраво ?! За да си платят здравните и пенсионни вноски, че да си преценят този месец парно или ток да си платят. Дали пък ако сега, точно сега 20 000 хиляди излишни фуражки не се изритат на улицата, останалите няма да се замислят ?!
отговор Сигнализирай
Новини