BGONAIR Live

Полицаите искат по-големи заплати и социални придобивки


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

75
Българин
преди 15 години
Харесвам 21 Не харесвам 2
А моите искания са следните:1. Незабавно съкращаване на ушевите прасета от 60 000 на 20 000. Всички уличени в корупция или негодни физически - вън.2. Който съкратен поиска да остане на служба - да върви в някое село и да стане пъдар.3. Ушевите да започнат да плащат осигуровки, и то по-високи от работещите, защото се пенсионират на 45.4. Всички ушеви, бездействали докато пред очите им са вършени престъпления (основно от ***) - в затворът - така е според Наказателният кодекс.5. Съд за...
отговор Сигнализирай
74
123
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
На някой случвало ли му се е да попадне на полицай на морето
отговор Сигнализирай
73
До 65
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Например как съседа *** жена му :)))
отговор Сигнализирай
72
Червената помия
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
56-ти, Да ги подкрепим така, както те подкрепиха гражданите пред народното събрание преди време, така ли да разбирам поста ти?Съгласен съм с теб тогава.Да видим, как се чувстват от другата страна на барикадата и без униформа, когато не могат да крещят "***" безнаказано на всеки, скрити зад униформената си неприкосновенност.
отговор Сигнализирай
71
Българин
преди 15 години
Харесвам 16 Не харесвам 2
65 - разбирам това - не е лесно да гледаш как 70 *** убиват пред тебе човек с ножове, лопати и брадви, а ти, макар да си въоръжен, а същият тоя човек, дето го колят, да ти е плащал заплата с данъците си, да стоиш отстрани, да дъвчеш дъвка и да си бараш мъдурите.Имаме най-много ушеви *** на 1000 граждани в целият цивилизован свят и в същото време - престъпност по-голяма и масова от тая в Албания или Киргистан или Сомалия - а на всичко отгоре, гадните *** имали ИСКАНИЯ !!!
отговор Сигнализирай
70
ДО 60
преди 15 години
Харесвам 18 Не харесвам 2
НАРОДА КОГАТО ПРОТЕСТИРАШЕ СЪЩИТЕ ТЕЗИ *** ГО БИХА И АРЕСТУВАХА МИРНО ПРОТЕСТИРЩИ ХОРА СЕГА С КАКВИ ОЧИ ЩЕ ИСКАТ ЗАПЛАТИ ВРЪЗКАРИ ДОЛНИ,КОРЕМЛИИ.
отговор Сигнализирай
69
промени
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Наистина е добре да им се дигнат заплатите за сметка на съкращения ,без промени в бюджета.Може и до 50 на 50%.Сериозно Засилване на отдел Вътрешна Сигурност.Значително Увеличаване на полицейските правомощия и много сурови санкций при доказани връзки с престъпният свят.Проблема сега е много полицай ---никаква ефективност ,всички го знаем.
отговор Сигнализирай
68
очевидец
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
полицаите са най-жалката картинка на прехода. работят по начини и със средства от 80-те, а искат съвременни заплати. да си полицай тогава, означаваше лека службичка, защото всичко беше под контрол. сега много мързеливци стават ченгета, за да злоупотребяват със служебното си положение. промяната, която полицаите искат, трябва да започне отвътре. те самите да кажат - този и този не стават за ченгета, корумпирани са. а тая смехория с електрошоковете не става. с ток срещу куршуми не се воюва!
отговор Сигнализирай
67
до 61
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
хахаха, ти пък не може да пишеш на Български език
отговор Сигнализирай
66
1
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Циркаджии !!!
отговор Сигнализирай
Новини