BGONAIR Live

Сергей Станишев: Безкрайно неубедително, Цветанов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

16
bg.
преди 15 години
Харесвам 34 Не харесвам 16
ВСИЧКИ ЗНАЯТ ЧЕ СТАНИШЕВ НИКОГА НЕ КАЗВА ИСТИНАТА--ВРОДЕНО МУ Е ДА Е ЛЪЖЕЦ И КРАДЕЦ
отговор Сигнализирай
15
Зевс
преди 15 години
Харесвам 26 Не харесвам 9
А подписка за имотите и хотелите на брат ти няма ли да пуснещ СерГЕЙко?
отговор Сигнализирай
14
1
преди 15 години
Харесвам 18 Не харесвам 16
Колко казва истината не е ясно , но да приемем че нещата не са съвсем розови с имотите на ЦЦ. С 2 думи и той е понамазал, добре- така да е. Ама като теглиш чертата кой е свършил повее работа? ЦЦ или всичките мнистри на вътрешните работи последните 2 мандата / че и 3/ взети заедно?
отговор Сигнализирай
13
сдг
преди 15 години
Харесвам 20 Не харесвам 10
Станишев,Станишшееееввв,я сега и ти си кажи къде живееш,колко плащаш и кой ти даде апартамента,Виж си осраното дупе после гледай другите.Ако не се бяхте включили и вие в надприказването за Цветанов нямаше да е интересно.От цялата работа правите едно нещо,хвърляте *** по гърба си и се мажите.
отговор Сигнализирай
12
George
преди 15 години
Харесвам 18 Не харесвам 9
не мога да разбера какво иска Станишев: един като Янето,който може да живее само ако има "информации" за пресата,защото в НС го познават добре и не го приемат сериозно, бълва поредната "бомба", БСП като интригантска партия се хваща за нея и иска анкетна комисия! Ами утре ако Янето каже,че Обама на мла ди години е бил многоженец, дали парламентът ще се хване на въдицата и ген. Гяуров ще отиде до USA-президентът да го предупреди да напусне поста си, док ато анкетата приключи!
отговор Сигнализирай
11
Кооператор
преди 15 години
Харесвам 14 Не харесвам 17
хахах :)) "червената ***" :)) такива *** като теб май сън неспят за да видят дали някой не плюе по "иконата" Боко :))на теб ти харесват май големи и силни мъже,а? :)кажи вечер не сънуваш ли как Боко те обладава отзад? :)) как нежно ти шепне в ушенцето,че ще те накаже и ще те прави в затвора :))д'еа и киртака ти смотан,д'еа :))
отговор Сигнализирай
10
хайеде
преди 15 години
Харесвам 25 Не харесвам 26
Давайте сега,плюйте по Станишев.Нищо,че казва истината.
отговор Сигнализирай
9
1
преди 15 години
Харесвам 19 Не харесвам 7
Баце ти сериозно ли мислиш че има база за сравнение м/у управлението/краденето на ББ и станишев?
отговор Сигнализирай
8
Онанимен
преди 15 години
Харесвам 28 Не харесвам 16
ми прав е ... за съжаление ...колкото и да плюете социалистите ... Станишев е прав в случая.пак ще надигнат вой разните промити селски мозъци ... "***,***" с този крепостно-селски манталитет ще си играем вечно на наши и ваши ...
отговор Сигнализирай
7
Боби
преди 15 години
Харесвам 30 Не харесвам 11
Вчера една от най-големите It компании HP избра в България да ивестира.В София ще се базира световния център за дистанционна техническа помощ на HP .В момента те имат център за обслужване където работят 3000 човека .Сега с открития център наетите лица ще станат общо 5000.Във всички други медии я има тази новина само тука го няма.Tука се пише само лошото и никога положителното.Дори вчера нарочно сложихте снимка как един полицай рита човек а не обяснихте защо го рита.
отговор Сигнализирай
Новини