IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Много ми имат зъб, с Цветанов не си говорим!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

210
Иван до 205
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Какво имаш в предвид "по-син"? Иван костофф ли? Та той е от същото БКП и ДС котило, като БСП, РЗС, ДПС! Нещо май въобще не си в час! Радващото е, че въобще няма да е в следващия парламент! Както и РЗС! А БСП и АБВГЪзе ще си поделят по 4,5%! Така ли ви учат в чужбина - да "измервате" щастиети в EUR?? Ако мислиш, че там няма корупция си далече от истината! Целта е и тук да се сведе до приемливо ниво!
отговор Сигнализирай
209
!!!!!!!!!!!!!
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 4
ОСТАВКА СЕГА И НЕЗАБАВНО.Всичко в държавата се разраства. Разрастват се похвалите в Европа за нас. Разраства се недоверието на Европа относно нас. Разраства се празнотата и мракът в джобовете на българина. Разраства се чуството на липса на алтернатива на това управление. Разраства се лековерието, което всъщност е мързел за мислене. Разраства се двоумението за какво по-напред да се мисли. Разраства се броят на флашките с разговори между висши държавни служители. Разрастват се гледките, гледки на сивота, небулозни
отговор Сигнализирай
208
ДО 1388
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 4
И АЗ ТОВА СЕ ЧУДЯ КАКВО СТАВА С *** АМА ТАЯ ТЕМА ЗА БОКО Е ТАБУ,ТАМ НЕ ИСКА ДА ПИПА .
отговор Сигнализирай
207
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
Зле сте Вие г-н премиер.Не Ви подхожда тона на селска клюкарка.Поста Ви изисква по-различен изказ и малко по-богата реч.Какво значи "съжалявам"?! щял да бъде много ядосан - интересно,((Ми то за едно такова пътуване за чужда сметка до САЩ се разделиха с постовете си Б. Нанев и Лъчо Мозъка. Нещо станаха май множко издънките на министри и депутати от ГЕРБ. То не бяха пътувания, то не бяха изцепки по отношение на съседни държави, то не бяха конфликти на интереси, то не бяха лобистки закони, масово посещение на парти за подаръци (някои хора дори се повтарят и потретят в издънките). Да не забравяме и хората назначени в агенции и министерства без дипломи и опит, но поставени с цел да доносничат и злепоставят страната ни. Не знам как имат очи да ни гледат и хората, които не могат да си докажат начина на придобиване на доходите и имотите. Явно е, че не са нищо по-различно от останалите властимащи. Даже в много отношения са много по- зле.Така, че и да поема и да не поема някаква виртуална вина, ББ се е обградил с тези хора съзнателно и отговорността трябва да си я понесе на изборите, като получи един силен шут в *** и никога да не се допуска до властта в държавата.))
отговор Сигнализирай
206
до 205
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
Ти си от тези сини, от които бяхме многото,но ни излъгаха.Бойко няма цвят,той се мъчи да направи нещо.Яж си евтиния хляб,даже да те науча,в църквите на запад и безплатно хранят,сигурно не знаеш тази дяволия.А за България/пише се с главно Б/не бери грижа,може и без теб.
отговор Сигнализирай
205
жАБАТА
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 5
ДЪЩЕ И НА КАЛЪПА ДА ТЕ ХВАНАТ ЩЕ ОТРИЧАШ!ЦЕЦКО И ДА ТЕ ХВАНАТ ДА ПОДСЛУШВАШ ЩЕ ОТРИЧАШ, ТИ СИ ВЛАСТТА
отговор Сигнализирай
204
скептичен
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
Не се карайте- няма никакъв смисъл, Боко е аут! Изборите наесен са 3 в 1, това е ясно..ГЕРБ ще вземат максимум 7-8 процента. А вече ще си имаме спецсъдилища- нали *** си ги измислиха. Може и да ги понапълнят..Има материал, май..
отговор Сигнализирай
203
КАРАДЖАТА
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
Обвиненията се сглобяват от прокуратурата. Има ли все още вярващи на прокуратурата, която е толкова зависима от *** и Лукойл, че няма на къде! Както всъщност и много други зависими, седящи на държавни постове.
отговор Сигнализирай
202
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Адвокатската колегия в Кюстендил изключи осъдения за измама адвокат Валери Ненов от своите редици.Съветът взе решение да прекрати адвокатските му права заради влязла присъда, наложена от Окръжен съд Кюстендил. На 18 януари конвой изведе експолитика от болницата, за да изтърпи присъдата си в Самораново. Ненов вече е отстранен и като съветник в Общински съвет Кюстендил. Все още общинската избирателна комисия не е взела решение кой ще заеме неговото място.
отговор Сигнализирай
201
СТРАНДЖАТА
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Па машинам... - Тракторът е с още едно обвинение... - извънгабаритен товар...
отговор Сигнализирай
Новини