BGONAIR Live

Депутатите приеха спорните промени в Закона за горите


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

90
Гого Туриста
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
До НСС и Мила:НСС където и да е роден - едва ли помни акта. *** може... знае ли човек... Та, докато се забавляваш, НСС, да се правиш на "гражданин", лудите с пари и връзки в управлението ще назидат Витоша до Черни връх и ще питат за още.МИЛА, това, от което се шашкаш са старите номерца на управляващите от 100 години насам - предлагат ни зрелища с участващи артисти. Работата е там, че за артисти се ползват *** - алкохолици. Просто са им платили с нещо конвертируемо. :)))))
отговор Сигнализирай
89
Мила34
преди 14 години
Харесвам 0 Не харесвам 3
Няма кое да оправдае неуравновесеното поведение на активистите, не стига, че нямат един основателен довод, ами нямат и достойнство да застават и да протестират като зрели хора. Половитната им агитка бяха пияни, а другата половина бяха тези, които искат да гледат първенството на видоестината на Ариана. Радвам се, че правителството не взема насериозно тези неща, тъй като това е прекалено повърхностен начин да се изрази каквото и да е мнение.
отговор Сигнализирай
88
Майн Рид
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
До 91, 92 и 93Невероятно!Трима си пишат някакво име (Крум, Мина, Ясен) и пишат глупости в подкрепа на др. Биби!Ама въобще не се сетихме, че си на хранилка при цвъцко!Много плоско, брато!
отговор Сигнализирай
87
Ясен
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 8
Българите сме такова стадо, че просто немам думи... Чули недочули как сини и червени плюят закона в парламента и веднага се вдигат... Никой не се замисля как хитро им дърпат конците... А защо никой не протестира за проблема с кучетата? До кога трябва да търпим да ни хапят кучетата? Кво излиза, че борчетата са по-важни от човешкия живот?
отговор Сигнализирай
86
Мина
преди 14 години
Харесвам 0 Не харесвам 4
За всички е ясно, че опозицията иска да бутне правителството и всячески се опитват да му подливат вода ... *** манипулират хорицата, както винаги са го правели ...
отговор Сигнализирай
85
Крум
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
що не вземе да се протестира и за бездомните кучета?... съвсем пресен случай е налице и за колко още не знаем..., но това сме ние кучетата ще ни изядат, но ние си траем.
отговор Сигнализирай
84
Един Човек
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Природата трябва да си я има. Само че правителството което е избрано, не се съобразява с гражданската позиция и взима самосиндикално решения в своя, а не в полза на държавата полза. След като протестите не помагат, чудя се има ли друг начин!Сега е момента г-н Президента да покаже на кого служи, на държавата или на партията !
отговор Сигнализирай
83
До 87
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Ти си толкова нещастен ***, че като четеш, не можеш да разбереш нищичко. Да се чуди човек, какво правиш в "бяла" страна. Какво ми приказваш за пари и капитали?! Ми като защитаваш тези, които съсипаха морето, сега съсипват планините, а после заедно с Шеврон и сие ще съсипят и останалата част от страната, що си избягал навън бе, ***? Що не стоиш и ти тук, за да ни го обясняваш това наживо?Да ти кажа ли - прекарал си си оня ден ИНЕТ в Ботунец и сега се пробваш да съставяш изречения.
отговор Сигнализирай
82
до 86
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 4
Знаеш ли защо избягаха младите можещи от БГ,заради такива *** като теб,разбиващи младините им.Бума на строителството по черноморието е резултат от интереса от недвижимо имущество на чуждестранни граждани,именно това даваше хляб на България през 95-98г. Тия чужденци купили си жилища идват в България всяко лято и харчат парите си тук,така количеството на парите в обръщение в България се увеличават.Нямам желание да ти обяснявам колко си ***,те за това съм избрал "бяла" страна за живота си.
отговор Сигнализирай
81
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Гадно. Не мислех, че тия ще излязат такива ***... Всъщност, не са *** за себе си. *** сме ние, че ги търпим.Съжалявам, че днес не бях на митинга... Гадовете показаха, че са тук само и те да крадат.Морето го съсипаха, сега е ред на планините...
отговор Сигнализирай
Новини