BGONAIR Live

Депутатите приеха спорните промени в Закона за горите


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

60
писна ми
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
ето тук ще е партито за рождения ден на Бойко - https://facebook/events/328219683919287/
отговор Сигнализирай
59
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 21 Не харесвам 3
Ей сега ако бяхме хора поне с малко мисъл за бъдещето ни, една лавина от недоволни щеше да мине през центъра на София и да измете утрепките, приели този закон.
отговор Сигнализирай
58
bliad
преди 14 години
Харесвам 38 Не харесвам 3
След този си ход ГЕРБ загуби идин привърженик в мое лице. Просто Бойко доказа, че е кукла на конци разигравана от мафиотите в България. Нищо хубаво не я чака нашата мила родина.Просто няма кой да управлява и туй то.Май ще стягам куфарите и аз.
отговор Сигнализирай
57
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 19 Не харесвам 2
И тия престъпници, гласувалите тоя бандитски 'закон', ще ми твърдят, че се борели с корупцията?! Хайде холан, кой ще ви повярва, след подобно престъпно действие!
отговор Сигнализирай
56
Тиква
преди 14 години
Харесвам 19 Не харесвам 1
"Дайте да решим проблема с горите: изсичаме ги и засаждаме ТИКВИ", се изказа премиерът Боко Тиквата след което всички в парламента козируваха чинно. Наистина сме бананова република, в Алпите никой не пипа горите и пак имат повече туристи и е по-чисто...
отговор Сигнализирай
55
Българин
преди 14 години
Харесвам 20 Не харесвам 0
ГЕРБ надминаха по крадене червените бандити и ДуПеСето. Ония си играеха на дребно с някакви заменки, тия директно на свои хора продадоха на едро горите. Предните превърнаха морето в бетонна джунгла и говнян плаж, тия ще о*и съсипят горите и планините. Да се чуди човек кои са по-големи бандити и крадци......
отговор Сигнализирай
54
воин
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Верно си *** и ***, братле. Ходи коментирай чалгата!
отговор Сигнализирай
53
брей
преди 14 години
Харесвам 23 Не харесвам 1
Официално, след тази новина, никой от моето семейство и приятели няма да се докосне до бюлетина на ГЕРБ, ако ще и турско да става. Плюя на теб Борисов!
отговор Сигнализирай
52
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 26 Не харесвам 1
И така след като съсипаха черноморието идва ред на гората и планината.
отговор Сигнализирай
51
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 21 Не харесвам 1
ГЕРБ че загубват окончателно. Не се шегувам. Признателен съм им, че подгониха червените крадливи наглеци, но както казва Радой Ралин: "Не им ща доброто, щом ще им тегля теглото".
отговор Сигнализирай
Новини