BGONAIR Live

Удрят, удрят силно... BG шофьорът на камиона ковчег знаел какво става


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

26
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Най-жестоката нация в света!
отговор Сигнализирай
25
контрафалц
преди 9 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
До некакъв контриращ ме ***!Този случай с либиеца в Англия е ЕДИНСТВЕНОТО ИЗКЛЮЧЕНИЕ от твърдението ми и в допълнение същия този либиец е натурализиран британец от 1997 година бре!Иначе понеже не ти изнасят фактите ми пишеш че тръбя глупости(????!!!!!) и съм се бил предвземал???И то сълзливо!!!Ха ха ха!!! И ти си същия безчувствен *** като М8 и като всичките тези с минусчетата по повод на първия ми коментар бре! пп-Такива като вас сте обречени на жалко съществуване и безсилна злоба!!!
отговор Сигнализирай
24
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 0 Не харесвам 5
И ти, като англичанин, си дълбоко засегнат
отговор Сигнализирай
23
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 3 Не харесвам 6
Такива по-добре да удрят отколкото да гърмят или шофират, ако ми разбирате френския.
отговор Сигнализирай
22
до 16
преди 9 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
Умнико, един от най-скорошните атентати в Англия беше извършен от либиец, който беше се прибирал при семейството си в Триполи няколко дни по-рано. Проверявай си фактите и престани да тръбиш глупости, само викане и сълзливи превземки в днешно време далеч не са достатъчни.
отговор Сигнализирай
21
Българка
преди 9 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
жестоко,нечовешко
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Искаме референдум за смъртното наказание веднага!
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Не знам, ама все по-често ми се приисква да имаме мафия, която да издава смъртни наказания, защото държавата ни очевидно никога няма да прибегне до този най-полезен инструмент.
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Това не са хора! Колко от вас ще издържат да чуват как някой умира, да зависи от тях и нищо да не направят...няма такива скотове..според мен в такива случаи не е нужно да сме супер хуманни и толерантни. По принцип смъртното наказание не е нужно в общества където такива индивиди не съществуват. При нас е нужно, за съжаление, за огромното съжаление на нормалната част от този народ...
отговор Сигнализирай
17
много четене бе- 5 ч
преди 9 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
5 часа? да не е сричал?
отговор Сигнализирай
Новини