BGONAIR Live

Удрят, удрят силно... BG шофьорът на камиона ковчег знаел какво става


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

6
Срам Български
преди 9 години
Харесвам 10 Не харесвам 7
Човеците решили да стигнат Господ,а той ги разделил, говорейки на различни езици и така те не сътворили Вавилонската кула.Текущото "смесване" раси и религии е нещо подобно-света върви в грешна посока.НЕЧОВЕЦИТЕ не са тези с различна религия, идеали, а тези подвластни на ПАРИТЕ.Толкова много жертви рядко има при масовите убийства и атентати.Цялата банда заслужава доживотни присъди в арабски затвор и ежеседмично да бъде полузадушавана в херметично помещение!
отговор Сигнализирай
5
онбашията
преди 9 години
Харесвам 11 Не харесвам 3
то и да си трафикант се иска акъл, трябва да се въведе сертификация и разрешителни
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 13 Не харесвам 3
Как да отворят вратата на ремаркето кат тя е запечатана с пломба до крайна митническа зона за да им върнат ДДС-то,трябвало някой метничар да скъса пломбата и постави нова от името на пункта,че е съгласен стоката да преминава,даже и да е празен камиона за да не извършва вътрешни услуги без вписване в пътния му лист се запечатва ремаркето,а за вътрешно разкарване или с друго рамарке и с друг пътен лист за други гари-пунктове с описи на стоката,в случая може даже и да са се возили и пакети,денкове
отговор Сигнализирай
3
PD
преди 9 години
Харесвам 27 Не харесвам 5
Любопитно, от къде се е взел този запис? Може би, от същите служби, които организират трафика.
отговор Сигнализирай
2
xax
преди 9 години
Харесвам 62 Не харесвам 4
От чиста простотия да надминеш Хитлер.
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 51 Не харесвам 0
........нямам думи
отговор Сигнализирай
Новини