IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Шофьорите в градския транспорт взимат между 3500 и 4600 лв. заплата


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

40
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 3
И колко трябва да вземат тия думбази?
отговор Сигнализирай
39
ФАКТ
преди 11 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 4
Терзиева е най -слабия кмет на София досега!!!
отговор Сигнализирай
38
дезинформатор
преди 11 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 4
До: анонимен34. А ти като си антипутинофил, защо пишеш Коментари? Само едно ще ти кажа. НАмайкТИпуТката.
отговор Сигнализирай
37
Алекс
преди 11 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 0
Крайно време и в България да се въведе почасовото заплащане.Кметчето цитира някакви заплати,които не се знае с колко часа извънреден труд се изкарват.От коментарите се разбира,че са далече от реалността.
отговор Сигнализирай
36
ХАХАХАХАХАААААА
преди 11 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 3
ЧЕСТИТА ПРОМЯНА на София
отговор Сигнализирай
35
До баба мара
преди 11 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 0
И сигурно ГЕРБ са виновни че нямаш грам акъл А????
отговор Сигнализирай
34
баба мара
преди 11 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 2
герб от изборите насам непрекъснато бпоикотира терзиев юристите на общинатада кажат колко дела са заведени срещу гр транспорт от потрошени пътници инечовешко отношение на водачите
отговор Сигнализирай
33
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 7
В София не се намират хора които да са готови да работят, да не се скатават, и да са що годе грамотни за под 2-3 хиляди лева. Путинофилите реват колко било всичко зле, обаче вместо да работят, пишат коментарчета. А после о, чудо, защо заплатите им били малки.
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 2
Прави са колегите - 3500 заплата няма и 2700 чисто!!! 4600 е около 3500-3600 чисто! И това нали се сещате, че го взимат хората с 20-30+ години стаж. Ако работата беше толкова готина щеше да има наплив от кандидати, а не да не се покрива санитарния минимум. Това драги ми софиянчета, да си водач в градския транспорт, не е като да си седиш хоумофисче на топло или да задяваш колежките в офиса в "кафетериата" и да се чудите къде да обядвате и къде да пиете уикенда. Тука отговаряш за животи! Истински!
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: дезинформатор 2100 ама чисти след данъци и осигуровки.
отговор Сигнализирай
Новини