IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Смъртността у нас е най-висока в Европа, най-ниска е в София


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

56
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 1
Това е едно от постиженията на ГЕРБ. Толкова години не си мръднаха пръста за този проблем.
отговор Сигнализирай
55
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 0
Уитков нарече Европа нефункционална и заяви, че ако в Персийският залив се установи мир, то Близкият изток вече може да се конкурира икономически с Европа.
отговор Сигнализирай
54
Бай Онзи
преди 2 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 0
К`во ви пука , най-важното е сега да приемем еврото ! Ище живеем 1000 години ! В робство ...
отговор Сигнализирай
53
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 0
След няколко години в ЕС хората ще предпочитат да отидат да служат в армията, и да са нахранени, облечени и на топло, отколкото да гладуват и студуват в къщи. Да не мислите, че тия в Брюксел са толкова глyпави да мислят, че благоденстващите европейци ще се запишат в армията да воюват с Русия? Всички заводи започват да затварят в ЕС, и този процес е необратим, армията ще стане единствената хранителка, затова взимат 1 трилион заем за въоръжаване.
отговор Сигнализирай
52
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 1
До50 А бе ръб ,я ми кажи от тия 5 млн. колко са българи
отговор Сигнализирай
51
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 4
Иначе Западът загивал, според копейкаджийската ззззган :)
отговор Сигнализирай
50
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 3
България с Русия стана космическа сила. Население 9 милиона. България със САЩ и ЕС стана най-големият износител на евтини черноработници и пpocтитутки за запада, населението намаля с 40% - сега няма и 5 милиона.
отговор Сигнализирай
49
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 0
До: анонимен 2050 са само пенсионере и роми.
отговор Сигнализирай
48
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 9
1990та година капeйкитe плашеха, че до 30 години България ще изчезне, но ето че не изчезнахме, от 9 милиона останаха цели 5 милиона население, повече от половината, и още не сме изчезнали. И след 30 години пак ще имаме 2-3 милиона и няма да изчезнем, според изследване публикувано в Newsweek в населението на България между 2020 г. и 2050 г. ще намалее само с 22,5%, и така ще се изчистим от пенсиите и комунистите.
отговор Сигнализирай
47
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
До: анонимен Като остава в София и там се погребва. Амбициозен учен и тн няма значение.
отговор Сигнализирай
Новини