IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Хотелиери и ресторантьори: Нямаме кадри, 30% са отказаните резервации за май


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

87
?!?!?!
преди 1 ден
Харесвам 10 Не харесвам 0
Работниците от трети страни вече са по-скъпи от българските - Ха ха ха, наиграхте се за поредвн път нeщастнициии
отговор Сигнализирай
86
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 14 Не харесвам 0
А аз предлагам да си заврете протеста едикъде си! Нагли, крадливи, и все някакви претенции! Като не можете да се справяте, закривайте!
отговор Сигнализирай
85
Кинти
преди 1 ден
Харесвам 13 Не харесвам 0
Перачите на пари пак плачат,за да имитират дейност трябва хора,ама нямааааааа.Добре какво предлагате вие? Добра заплата ли,чисто море ли,чиста вода за пиене,гладки улици и тротоари,истинска качествена храна ли,спокойствие и истинска почивка ли?то човек няма за какво да се хване.Хайде фалит и банките да ви прибират вересиите.Няма такива еничари подиграващи се със собствените си хора.Или се хващайте на работа да видите как се вадят пари,вие вече знаете как се крадът опитайте от другата страна.
отговор Сигнализирай
84
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 16 Не харесвам 0
кой луд ще ви работи по 12 и повече часа дневно , 7 дни в седмицата за я има и 1000 лв.!? От алчност и глупост сами си затривате бизнесите. А клиентите ще намаляват защото качеството, което предлагате е отчайващо ниско. Хората се научиха, че има места по света, в които срещу парите си получават качество и добро отношение.
отговор Сигнализирай
83
иуту
преди 1 ден
Харесвам 8 Не харесвам 0
Ако не върви бизнеса по стария начин, тогава не трябва ли да се трансформира самия бизнес, така че да стане печеливш? Как в Гърция малки семейни комплекси са привлекателни и печеливши? Значи и тук може. Морето ни е хубаво, природата е прекрасна, има чудесни условия за бизнес и туризъм.
отговор Сигнализирай
82
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 17 Не харесвам 0
Лакомията и измамата срещу бедни работници се наказва..
отговор Сигнализирай
81
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 9 Не харесвам 0
Алибегов, бегай бързо. Намалете си цените за да не бягаме в хубавата Гърция.
отговор Сигнализирай
80
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 15 Не харесвам 0
Когато хотелиерите започнат да плащат на персонала си заплати, колкото получават ватманите и шофьорите в София, тогава ще имат кадри.
отговор Сигнализирай
79
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 11 Не харесвам 0
Младите хора не искат да работят 12 часа, 7 дена в седмицата за 1000 лв. заплата и да ги осигуряват на 4 часа. На края на сезона тия от снимката правят какво ли не, за да не изплатят последната заплата на работника. Е кой ще им работи 4 месеца, с осигуровки на 4 часа и 3 заплати накрая. Шофьорите в София вземат толкова за 1 месец и са по цял ден седнали.
отговор Сигнализирай
78
Наблюдател
преди 1 ден
Харесвам 20 Не харесвам 0
Установил съм, че не е мой проблем!
отговор Сигнализирай
Новини