IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

ММС и МВР работят съвместно, за да ограничат агресията сред младите


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

14
Ангелина
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 0
Първо да"поработят",не само ,за да ограничат агресивното насилие от страна на служителите на институциите ,вкл. сред правораздавателните и правоохранителни органи,но и да бъдат отстранени ЗАВИНАГИ такива особено тези с "черните " и "червените " тоги,които не само злоупотребяват със служебните си правомощия ,но използват вкл. и агресивно психопатско насилие и то в сградите с циничното наименование изписано на тях "Съдебна палата", където дори в "залите" се извършват "законни" инквизиции .
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 10 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
ТВУ, обществено полезен труд и много бой, за начало. После боя се увеличава.
отговор Сигнализирай
12
absurd
преди 13 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
Една такава групичка я излекувах преди около месец,не ми пука,басма не им цепа, между другото вече се оформят групи,тъй наречените ловци на локали,хищника стана жертва
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 14 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
Какви младежки центрове? ТВУ-та трябват ТВУ-та!!!
отговор Сигнализирай
10
Хайка
преди 14 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
Чипът им е прегрял. Без ИИ не могат да мислят.
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 14 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
В тази държава нищо не работи от над десетилетие. Кажат едни празни приказки и това е. С партийно назначени калинки навсякъде, положението е плачевно. За 5 г. не се става експерт, като са те спуснали отгоре, това е очебийно. В близките години ще закъсаме и с тока, това ще е унищожително за държавата.
отговор Сигнализирай
8
Жалка картинка
преди 15 часа
Харесвам 6 Не харесвам 0
50000 не могат да се справят с 50 гаменчета. Закривай и уволнявай на 100 процента. Няма нужда от подобно МВР. Безполезно и напълно деградирало е. Трябва да се изгражда наново.
отговор Сигнализирай
7
призив за насии
преди 16 часа
Харесвам 5 Не харесвам 1
Избивайте локалите!
отговор Сигнализирай
6
Бабе killah
преди 16 часа
Харесвам 1 Не харесвам 1
До локала вързвам се с 5-10 гранати, връвчицата нанкитката, в другата рака патлака и какво стане ... КАКВОТО СТАНЕ! Направо в глупочката ви влиза и кюта пата .. Аха ...айхахахайайайайсхсхсхсгсхсххаха
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 16 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
Онзи ден ограничихме двама млади агресирали. Да кажем, че едно момпе едв али отие на баа си днес .. Ааааа а ха аха! Няма се закачате с делтата, мишкииииии! Миналото лято малко ви бихме!
отговор Сигнализирай
Новини