BGONAIR Live

Ултиматум: Премиерът даде месец да се подобри контролът по пътищата


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

44
анонимен
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 0
Защо Желязков, нали колчетата много работеха?
отговор Сигнализирай
43
Войводата
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 0
1. НОВ СВЕТОВЕН РЕД 2. За мафията. Някои коментари постоянно говорят, че мафията ни управлява 3. По друг начин стоят нещата. Във всяка страна управляват службите. 4. Проблем е когато играч като мен се намеси и започне да управлява като сбива службите от една страна с друга както и служби в самата страна 5. Така че мафията не управлява. Те са просто организации и друго име на разузнавателни служби
отговор Сигнализирай
42
КАТ ООД
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 0
месец! твърде много! веднага, и почвай да "режеш" кратуни!
отговор Сигнализирай
41
анонимен
преди 1 година
Харесвам 14 Не харесвам 0
Г-н Премиер , в Китай използват машина която се обслужва от 4 човека и прави 11 километра асфалт на ден ! България не може ли да закупи 3-4 такива машини и да ги пусне да асфалтират? Имам усешането че сме замръзнали някъде в 18 век
отговор Сигнализирай
40
анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 0
Нали щеше да въвежда 37 мерки? Сега друго говори
отговор Сигнализирай
39
анонимен
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 0
да се подобри контролът означава да се спират безразборно и безпричинно шофьорите и да се тестват с фалшивите тестове на мвр-то, които дават положителен резултат на всичко, за да изземват на хората имуществото поне за 6 месеца, докато се докаже, че не си наркоман, престъпник и т.н. до тогава народа е престъпник, до доказване на противното
отговор Сигнализирай
38
анонимен
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 0
"да се подобри контрола по пътищата" -каза г-н никой, а не е ли по-важно да се подобрят пътищата , да не се крадът Милиарди от пътища и магистрали , наслагали камери ,наискачали полицаи ,глобяват за светлини ,за 15км надвишени , пълнят касичката ,та да има за Крадене ! -тирове ,мутри , олигарси беснеят и никой не ги закача за нищо - що така Бе ?
отговор Сигнализирай
37
Закривай милицията!
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 0
И наново! Вън от там пожарна, гражданска , ...... Над 60 000 хрантутника на държавна хранилка 1 кат. труд!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
36
Войводата
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 3
1. НОВ СВЕТОВЕН РЕД 2. Повечето от вас са просто изпълнители в някоя служба. Аз обаче управлявам 3. Без хора не можем да останем. Трябва да реша на кои държави да кажа да ни пращат хора. 4. Какви предпочитате а) западняци бели б) западняци цветни в) азиатци от индия от китай или араби г) можем да внесем амазонки или латинки. Вие изберате аз ще се разпоредя. Но без хора няма да оставя Балканите
отговор Сигнализирай
35
дезинформатор
преди 1 година
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: КосаЗнаеш ли, маркировките са правилни. И аз съм се чудил, но после забелязах, че когато се освежава пътен участък или прави път, има голяма еидимост в заеой-няма дървета, няма храсти и се изпреварва. Само че без поддръжка, за 2-3 години буренясва, порастват и дървета, видимостта изчезва. След това по инерция повтарят.
отговор Сигнализирай
Новини