BGONAIR Live

Бойко Борисов: ПП имат план “Барбароса“ за невлизане на еврото


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

21
анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 7
Защо и едните и другите подкрепяте нови план Барбароса срещу Русия бе? Само капитан Костя Копейкин ще ви оправи вас.
отговор Сигнализирай
20
Войводата
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 3
1. НОВ СВЕТОВЕН РЕД 2. Какво ще направиш, ако те нападнат 3 топ наемници и в първите секунди на боя си навехнеш китката? 3. Ей, лигльо те са дошли да те пленят. Смачкай ги ще имаш време после да мислиш за болката 4. Та. Те какъв план имат си е тяхна работа ти имаш ли план?
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 1
Чуденко,защо се чудиш.Защото им плаща.То не бяха самолети,южен паток и прочие....
отговор Сигнализирай
18
Мъка, мъкааа
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 2
Коментира се нещо смислено!
отговор Сигнализирай
17

преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 8
Няма план за съзстановяване. Това е план за затъване! Германия успешно затъва по него!
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 4
АМА ВЕРНО ЛИ СЛЕД ЯНУАРИ 2026 БУДА ЩЯЛ ДА НАПРАВИ СРЕДНАТА ЗАПЛАТА 10 000 ЕВРАКА???!!!...
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 8
До: анонимен 9 - ако те са бъдещето... заминавам на Северния полюс...то не беше Рашков Дамаджаната, то не бяха пудели, то не бяха парапети, то не бяха фалшифицирани документи, скандални промени в Конституцията, рязко забравиха за съдебна реформа, ВСС, Сарафов... с какво са по- различни от Тиквун???? ако ми посочиш поне 3 аргумента, но адекватни и аргументирани, защо те да са бъдещето, утре гласувам за тях!
отговор Сигнализирай
14
ПРОСТО СЕ ЧУДЯ?
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 11
АБЕ ЗАЩО ДВАМА АМЕРИКАНСКИ СЕНАТОРА И ЕДИН ЕВРОПЕЙСКИ ШЕФ ТЪРСЯТ ДА СЕ СРЕЩНАТ С БОЙКО И СА ГО НАМЕРИЛИ ДНЕС, А НЕ ТЪРСЯТ КИРО?
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 3
БАЦЕ ХОДИ ПРИ МЕРЦ ДА ТИ ДАДЕ КРЪЩЕЛНОТО НА ДЯДО ТИ... ПОТОМСТВЕН НАЦИСТ.
отговор Сигнализирай
12
Браво ПП ДБ
преди 1 година
Харесвам 14 Не харесвам 9
Влизаме в еврозоната,а ти излизаш от политиката.
отговор Сигнализирай
Новини